III LIGA GR. "B" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Mateusz Dolny Mateusz Dolny La Furia Roja 33
2 Michał Sikora Michał Sikora Lifeconnect.pl 32
3 Michał Milarski Michał Milarski Holte 23
4 Michał Obuchowski Michał Obuchowski Lighthouse Solutions 21
5 Fabian Bownik Fabian Bownik Mapa S.C. 20

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Michał Sikora Michał Sikora Lifeconnect.pl 2.7
2 Mateusz Dolny Mateusz Dolny La Furia Roja 2.5
3 Arkadiusz Krajnik Arkadiusz Krajnik Lifeconnect.pl 2.4
4 Michał Milarski Michał Milarski Holte 1.8
5 Tomasz Ostojski Tomasz Ostojski Poraszka 1997 Gdańsk 1.8

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Mateusz Dolny Mateusz Dolny La Furia Roja 23
2 Michał Wardyn Michał Wardyn Merkus Sklepy Spożywcze 16
3 Sebastian Kierat Sebastian Kierat Freeshooters 15
4 Michał Sikora Michał Sikora Lifeconnect.pl 14
- Kacper Buda Kacper Buda Lifeconnect.pl 14

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Mateusz Dolny Mateusz Dolny La Furia Roja 1.8
2 Arkadiusz Krajnik Arkadiusz Krajnik Lifeconnect.pl 1.4
3 Sebastian Kierat Sebastian Kierat Freeshooters 1.3
4 Michał Wardyn Michał Wardyn Merkus Sklepy Spożywcze 1.2
5 Michał Sikora Michał Sikora Lifeconnect.pl 1.2

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Mateusz Dolny Mateusz Dolny La Furia Roja 56
2 Michał Sikora Michał Sikora Lifeconnect.pl 46
3 Fabian Bownik Fabian Bownik Mapa S.C. 33
4 Kacper Buda Kacper Buda Lifeconnect.pl 32
5 Michał Wardyn Michał Wardyn Merkus Sklepy Spożywcze 30

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Mateusz Dolny Mateusz Dolny La Furia Roja 4.3
2 Michał Sikora Michał Sikora Lifeconnect.pl 3.8
3 Arkadiusz Krajnik Arkadiusz Krajnik Lifeconnect.pl 3.8
4 Fabian Bownik Fabian Bownik Mapa S.C. 2.5
5 Michał Gradzik Michał Gradzik Freeshooters 2.5

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Jakub Karamara Jakub Karamara Best Pub Team 7
2 Tomasz Gaweł Tomasz Gaweł Skład Węgla i Papy 3
3 Krzysztof Erdmański Krzysztof Erdmański Mapa S.C. 2
- Mateusz Dolny Mateusz Dolny La Furia Roja 2
- Bartłomiej Milewski Bartłomiej Milewski Skład Węgla i Papy 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Jakub Karamara Jakub Karamara Best Pub Team 0.6
2 Tomasz Ostojski Tomasz Ostojski Poraszka 1997 Gdańsk 0.3
3 Tomasz Gaweł Tomasz Gaweł Skład Węgla i Papy 0.2
4 Wojciech Olak Wojciech Olak Jurkom Chwaszczyno 0.2
5 Krzysztof Ślesiński Krzysztof Ślesiński Holte 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Maciej Milewski Maciej Milewski Jurkom Chwaszczyno 1
- Kacper Buda Kacper Buda Lifeconnect.pl 1
- Wojciech Olak Wojciech Olak Jurkom Chwaszczyno 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Wojciech Olak Wojciech Olak Jurkom Chwaszczyno 0.1
- Maciej Milewski Maciej Milewski Jurkom Chwaszczyno 0.1
3 Kacper Buda Kacper Buda Lifeconnect.pl 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies