III LIGA GR. "A" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Dominik Maciołek Dominik Maciołek RWS Gdańsk 39
2 Dariusz Kudełka Dariusz Kudełka RWS Gdańsk 21
3 Wiktor Maciołek Wiktor Maciołek RWS Gdańsk 20
4 Michał Zieniawa Michał Zieniawa Port Lotniczy 18
5 Miłosz Bartz Miłosz Bartz ProAmatorzy 17

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Dominik Maciołek Dominik Maciołek RWS Gdańsk 3
2 Sebastian Zawada Sebastian Zawada EcoTech 1.8
3 Dariusz Kudełka Dariusz Kudełka RWS Gdańsk 1.6
4 Michał Kowalkowski Michał Kowalkowski EcoTech 1.6
5 Wiktor Maciołek Wiktor Maciołek RWS Gdańsk 1.5

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Dariusz Kudełka Dariusz Kudełka RWS Gdańsk 17
2 Dominik Maciołek Dominik Maciołek RWS Gdańsk 14
- Michał Zieniawa Michał Zieniawa Port Lotniczy 14
4 Paweł Tadej Paweł Tadej Avers 13
- Kamil Richert Kamil Richert RWS Gdańsk 13

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Dominik Obuchowski Dominik Obuchowski Akademia Gepetto 2
2 Dariusz Kudełka Dariusz Kudełka RWS Gdańsk 1.3
3 Paweł Tadej Paweł Tadej Avers 1.1
4 Dominik Maciołek Dominik Maciołek RWS Gdańsk 1.1
- Michał Zieniawa Michał Zieniawa Port Lotniczy 1.1

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Dominik Maciołek Dominik Maciołek RWS Gdańsk 53
2 40
3 Dariusz Kudełka Dariusz Kudełka RWS Gdańsk 38
4 Michał Zieniawa Michał Zieniawa Port Lotniczy 32
5 Wiktor Maciołek Wiktor Maciołek RWS Gdańsk 31

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ
1 Dominik Maciołek Dominik Maciołek RWS Gdańsk 4.1
2 Dominik Obuchowski Dominik Obuchowski Akademia Gepetto 3
3 Dariusz Kudełka Dariusz Kudełka RWS Gdańsk 2.9
4 Sebastian Zawada Sebastian Zawada EcoTech 2.5
- Łukasz Andrychowski Łukasz Andrychowski EcoTech 2.5

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻÓŁTE KARTKI
1 Grzegorz Pawłowski Grzegorz Pawłowski Cuarto Invest 3
2 Sławomir Frontczak Sławomir Frontczak Cuarto Invest 2
- Artur Nowak Artur Nowak RWS Gdańsk 2
- Andrzej Judziński Andrzej Judziński Cuarto Invest 2
- Paweł Rachfał Paweł Rachfał Avers 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻÓŁTE KARTKI NA MECZ
1 Łukasz Andrychowski Łukasz Andrychowski EcoTech 0.3
2 Grzegorz Pawłowski Grzegorz Pawłowski Cuarto Invest 0.2
3 Paweł Rachfał Paweł Rachfał Avers 0.2
4 Sławomir Frontczak Sławomir Frontczak Cuarto Invest 0.2
- Andrzej Judziński Andrzej Judziński Cuarto Invest 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CZERWONE KARTKI
1 Arkadiusz Klejnowski Arkadiusz Klejnowski Akademia Gepetto 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CZERWONE KARTKI NA MECZ
1 Arkadiusz Klejnowski Arkadiusz Klejnowski Akademia Gepetto 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies