I LIGA Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Grzegorz Musik Grzegorz Musik GCE 42
2 Sebastian Wencel Sebastian Wencel Oliwa Do Ognia 21
3 Michał Skrobiński Michał Skrobiński Team Currenda 20
4 Artur Bubienko Artur Bubienko Oliwa Do Ognia 18
- Łukasz Wilamowski Łukasz Wilamowski Filtry Liqui Moly Gdańsk 18

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Grzegorz Musik Grzegorz Musik GCE 3.2
2 Łukasz Wilamowski Łukasz Wilamowski Filtry Liqui Moly Gdańsk 2
3 Sebastian Wencel Sebastian Wencel Oliwa Do Ognia 1.8
4 Michał Skrobiński Michał Skrobiński Team Currenda 1.7
5 Marcin Jasiński Marcin Jasiński Adamus Gdańsk 1.5

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Grzegorz Gliszczyński Grzegorz Gliszczyński GCE 18
2 Paweł Jurkiewicz Paweł Jurkiewicz Oliwa Do Ognia 16
3 Artur Bubienko Artur Bubienko Oliwa Do Ognia 15
4 Grzegorz Książek Grzegorz Książek Team Currenda 14
- Michał Wachowski Michał Wachowski Maj Projekt 14

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Grzegorz Gliszczyński Grzegorz Gliszczyński GCE 1.4
2 Paweł Jurkiewicz Paweł Jurkiewicz Oliwa Do Ognia 1.3
3 Artur Bubienko Artur Bubienko Oliwa Do Ognia 1.3
4 Krzysztof Puto Krzysztof Puto Radio Gdańsk 1.2
5 Grzegorz Książek Grzegorz Książek Team Currenda 1.1

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Grzegorz Musik Grzegorz Musik GCE 55
2 Grzegorz Gliszczyński Grzegorz Gliszczyński GCE 34
3 Artur Bubienko Artur Bubienko Oliwa Do Ognia 33
4 Michał Skrobiński Michał Skrobiński Team Currenda 30
5 Sebastian Wencel Sebastian Wencel Oliwa Do Ognia 29

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Grzegorz Musik Grzegorz Musik GCE 4.2
2 Artur Bubienko Artur Bubienko Oliwa Do Ognia 2.8
3 Grzegorz Gliszczyński Grzegorz Gliszczyński GCE 2.6
4 Marcin Jasiński Marcin Jasiński Adamus Gdańsk 2.5
- Michał Skrobiński Michał Skrobiński Team Currenda 2.5

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Patryk Czura Patryk Czura Filtry Liqui Moly Gdańsk 3
- Dawid Lis Dawid Lis Filtry Liqui Moly Gdańsk 3
- Rafał Mańkowski Rafał Mańkowski ESSAV 3
- Mariusz Dłużniakiewicz Mariusz Dłużniakiewicz Simpro 3
- Adam Madani Adam Madani Paintshot.pl 3

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Michał Tomasikiewicz Michał Tomasikiewicz Adamus Gdańsk 0.3
- Adam Madani Adam Madani Paintshot.pl 0.3
3 Mariusz Dłużniakiewicz Mariusz Dłużniakiewicz Simpro 0.3
4 Dawid Lis Dawid Lis Filtry Liqui Moly Gdańsk 0.3
5 Patryk Czura Patryk Czura Filtry Liqui Moly Gdańsk 0.3

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Dawid Lis Dawid Lis Filtry Liqui Moly Gdańsk 1
- Mariusz Dłużniakiewicz Mariusz Dłużniakiewicz Simpro 1
- Michał Jezierski Michał Jezierski Scantek 1
- Krystian  Snochowski Krystian Snochowski Gryf Gdańsk 1
- Krzysztof Puto Krzysztof Puto Radio Gdańsk 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Bartłomiej Niziołek Bartłomiej Niziołek Simpro 0.5
2 Krzysztof Puto Krzysztof Puto Radio Gdańsk 0.2
3 Rafał Kuźniarski Rafał Kuźniarski Simpro 0.1
4 Krystian  Snochowski Krystian Snochowski Gryf Gdańsk 0.1
- Michał Jezierski Michał Jezierski Scantek 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies