III LIGA GR. "B" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Paweł Kozioł Paweł Kozioł Kamszoty 38
2 Bartosz Mróz Bartosz Mróz Napoor Gdańsk 34
3 Fabian Bownik Fabian Bownik Mapa S.C. 27
- Kamil Zięba Kamil Zięba Freeshooters 27
5 Marcin Michalski Marcin Michalski Napoor Gdańsk 21

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Paweł Kozioł Paweł Kozioł Kamszoty 2.7
2 Michał Danilczyk Michał Danilczyk Legalize YT 2.5
3 Bartosz Mróz Bartosz Mróz Napoor Gdańsk 2.4
4 Mateusz Dolny Mateusz Dolny La Furia Roja 2.2
5 Przemysław Stefaniak Przemysław Stefaniak Mapa S.C. 2

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Łukasz Szudzik Łukasz Szudzik Napoor Gdańsk 24
- Fabian Bownik Fabian Bownik Mapa S.C. 24
3 Dorian Dorosiewicz Dorian Dorosiewicz Kamszoty 22
4 Maciej Górnowicz Maciej Górnowicz Kamszoty 16
5 Przemysław Kuciński Przemysław Kuciński La Furia Roja 15

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Fabian Bownik Fabian Bownik Mapa S.C. 1.7
- Łukasz Szudzik Łukasz Szudzik Napoor Gdańsk 1.7
3 Dorian Dorosiewicz Dorian Dorosiewicz Kamszoty 1.6
4 Michał Danilczyk Michał Danilczyk Legalize YT 1.5
5 Tomasz Lisowski Tomasz Lisowski Poraszka 1997 Gdańsk 1.2

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Fabian Bownik Fabian Bownik Mapa S.C. 51
2 Paweł Kozioł Paweł Kozioł Kamszoty 47
3 Bartosz Mróz Bartosz Mróz Napoor Gdańsk 41
4 Dorian Dorosiewicz Dorian Dorosiewicz Kamszoty 39
5 Kamil Zięba Kamil Zięba Freeshooters 32

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Michał Danilczyk Michał Danilczyk Legalize YT 4
2 Fabian Bownik Fabian Bownik Mapa S.C. 3.6
3 Paweł Kozioł Paweł Kozioł Kamszoty 3.4
4 Mateusz Dolny Mateusz Dolny La Furia Roja 3.2
5 Przemysław Stefaniak Przemysław Stefaniak Mapa S.C. 3

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Michał Witczak Michał Witczak Kamszoty 4
2 Paweł Gigiel Paweł Gigiel Foka bez oka 3
3 Michał Polak Michał Polak Foka bez oka 2
- Maciej Melzacki Maciej Melzacki Foka bez oka 2
- Łukasz Banasik Łukasz Banasik Kamszoty 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Michał Witczak Michał Witczak Kamszoty 0.3
2 Paweł Gigiel Paweł Gigiel Foka bez oka 0.3
3 Marcin Średziński Marcin Średziński Poraszka 1997 Gdańsk 0.2
4 Michał Polak Michał Polak Foka bez oka 0.2
- Jarosław  Rożak Jarosław Rożak TinTech 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Maciej Gębicki Maciej Gębicki Jurkom Chwaszczyno 1
- Michał Kobusiński Michał Kobusiński Jurkom Chwaszczyno 1
- Jakub Wojciechowski Jakub Wojciechowski TinTech 1
- Mateusz Wojciechowski Mateusz Wojciechowski TinTech 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Maciej Gębicki Maciej Gębicki Jurkom Chwaszczyno 0.1
2 Mateusz Wojciechowski Mateusz Wojciechowski TinTech 0.1
3 Jakub Wojciechowski Jakub Wojciechowski TinTech 0.1
- Michał Kobusiński Michał Kobusiński Jurkom Chwaszczyno 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies