I LIGA Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Grzegorz Musik Grzegorz Musik Filtry Liqui Moly Gdańsk 43
2 Łukasz Wilamowski Łukasz Wilamowski Filtry Liqui Moly Gdańsk 29
3 Marcin Jasiński Marcin Jasiński Adamus Gdańsk 17
4 Filip Hening Filip Hening GCE 16
- Krzysztof Lisiewicz Krzysztof Lisiewicz Techno Service 16

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Grzegorz Musik Grzegorz Musik Filtry Liqui Moly Gdańsk 3.6
2 Łukasz Wilamowski Łukasz Wilamowski Filtry Liqui Moly Gdańsk 2.4
3 Filip Hening Filip Hening GCE 2
4 Michał Marchewka Michał Marchewka GCE 1.7
5 Marcin Jasiński Marcin Jasiński Adamus Gdańsk 1.7

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Łukasz Wilamowski Łukasz Wilamowski Filtry Liqui Moly Gdańsk 22
2 Grzegorz Musik Grzegorz Musik Filtry Liqui Moly Gdańsk 20
3 Dawid Choszcz Dawid Choszcz Filtry Liqui Moly Gdańsk 13
4 Przemysław Dybowski Przemysław Dybowski Filtry Liqui Moly Gdańsk 12
5 Artur Bubienko Artur Bubienko Oliwa Do Ognia 11

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Łukasz Wilamowski Łukasz Wilamowski Filtry Liqui Moly Gdańsk 1.8
2 Grzegorz Musik Grzegorz Musik Filtry Liqui Moly Gdańsk 1.7
3 Dawid Choszcz Dawid Choszcz Filtry Liqui Moly Gdańsk 1.2
4 Michał Marchewka Michał Marchewka GCE 1.1
5 Przemysław Dybowski Przemysław Dybowski Filtry Liqui Moly Gdańsk 1.1

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Grzegorz Musik Grzegorz Musik Filtry Liqui Moly Gdańsk 63
2 Łukasz Wilamowski Łukasz Wilamowski Filtry Liqui Moly Gdańsk 51
3 Artur Bubienko Artur Bubienko Oliwa Do Ognia 26
4 Marcin Jasiński Marcin Jasiński Adamus Gdańsk 24
5 Krzysztof Lisiewicz Krzysztof Lisiewicz Techno Service 21

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Grzegorz Musik Grzegorz Musik Filtry Liqui Moly Gdańsk 5.3
2 Łukasz Wilamowski Łukasz Wilamowski Filtry Liqui Moly Gdańsk 4.3
3 Michał Marchewka Michał Marchewka GCE 2.9
4 Marcin Jasiński Marcin Jasiński Adamus Gdańsk 2.4
5 Filip Hening Filip Hening GCE 2.3

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Paweł Łagowski Paweł Łagowski Team Currenda 3
- Marcin Lewandowski Marcin Lewandowski Oliwa Do Ognia 3
3 Mateusz Płomiński Mateusz Płomiński Oliwa Do Ognia 2
- Grzegorz Zając Grzegorz Zając Zoompak Team 2
- Dawid Lis Dawid Lis Filtry Liqui Moly Gdańsk 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Mateusz Kłosowski Mateusz Kłosowski Team Currenda 0.3
2 Paweł Łagowski Paweł Łagowski Team Currenda 0.3
3 Marcin Lewandowski Marcin Lewandowski Oliwa Do Ognia 0.3
4 Dawid Lis Dawid Lis Filtry Liqui Moly Gdańsk 0.2
5 Sławomir Brzezicki Sławomir Brzezicki Simpro 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Sebastian Wencel Sebastian Wencel Oliwa Do Ognia 1
- Patryk Smoliński Patryk Smoliński Techno Service 1
- Krzysztof Lisiewicz Krzysztof Lisiewicz Techno Service 1
- Karol Ciechowski Karol Ciechowski ESSAV 1
- Sławomir Brzezicki Sławomir Brzezicki Simpro 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Patryk Smoliński Patryk Smoliński Techno Service 0.1
2 Sebastian Wencel Sebastian Wencel Oliwa Do Ognia 0.1
- Sławomir Brzezicki Sławomir Brzezicki Simpro 0.1
4 Krzysztof Lisiewicz Krzysztof Lisiewicz Techno Service 0.1
5 Karol Ciechowski Karol Ciechowski ESSAV 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies