I LIGA Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Robert Kohnke Robert Kohnke AST Wolkus Wrzeszcz 33
2 Krzysztof Ziemak Krzysztof Ziemak Visline 27
3 Bartłomiej Rutyna Bartłomiej Rutyna Autos Gumisie 23
4 Sławomir Ziemak Sławomir Ziemak Visline 20
5 Patryk Mikucziński Patryk Mikucziński Autos Gumisie 19

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Mateusz Wiśniewski Mateusz Wiśniewski Akademia Gepetto 3.5
2 Bartosz Zalewski Bartosz Zalewski Akademia Gepetto 3.3
3 Mateusz Szkoda Mateusz Szkoda Akademia Gepetto 3.2
4 Krzysztof Ziemak Krzysztof Ziemak Visline 3
- Robert Kohnke Robert Kohnke AST Wolkus Wrzeszcz 3

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Bartosz Pawluczuk Bartosz Pawluczuk AST Wolkus Wrzeszcz 29
2 Sławomir Ziemak Sławomir Ziemak Visline 24
3 Mateusz Bujak Mateusz Bujak Decathlon Kartuska 17
4 Mateusz Lesiński Mateusz Lesiński Decathlon Kartuska 15
5 Robert Kohnke Robert Kohnke AST Wolkus Wrzeszcz 14

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Adrian Bielawski Adrian Bielawski Zmarnowane Talenty 3
2 Sławomir Ziemak Sławomir Ziemak Visline 2.7
3 Bartosz Pawluczuk Bartosz Pawluczuk AST Wolkus Wrzeszcz 2.6
4 Mateusz Wiśniewski Mateusz Wiśniewski Akademia Gepetto 2.5
- Bartosz Zalewski Bartosz Zalewski Akademia Gepetto 2.5

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Robert Kohnke Robert Kohnke AST Wolkus Wrzeszcz 47
2 Sławomir Ziemak Sławomir Ziemak Visline 44
3 Bartosz Pawluczuk Bartosz Pawluczuk AST Wolkus Wrzeszcz 40
4 Krzysztof Ziemak Krzysztof Ziemak Visline 37
5 Mateusz Bujak Mateusz Bujak Decathlon Kartuska 35

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Mateusz Wiśniewski Mateusz Wiśniewski Akademia Gepetto 6
2 Bartosz Zalewski Bartosz Zalewski Akademia Gepetto 5.8
3 Sławomir Ziemak Sławomir Ziemak Visline 4.9
4 Robert Kohnke Robert Kohnke AST Wolkus Wrzeszcz 4.3
5 Krzysztof Ziemak Krzysztof Ziemak Visline 4.1

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Marcin Pomorski Marcin Pomorski Jihad 2
- Bartosz Jarmuż Bartosz Jarmuż Tiki Laga 2
- Ashot Tarverdyan Ashot Tarverdyan AST Wolkus Wrzeszcz 2
- Wojciech Grajkowski Wojciech Grajkowski Autos Gumisie 2
- Oskar Skorowski Oskar Skorowski SKORMET-Działkowicze Siedlce 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Marian Kaźmierkiewicz Marian Kaźmierkiewicz DCT Gdańsk 0.5
2 Rafał Loda Rafał Loda DCT Gdańsk 0.3
3 Mateusz Bronowski Mateusz Bronowski Akademia Gepetto 0.3
- Patryk Soboń Patryk Soboń JTI Polska Sp. z o.o. 0.3
- Ashot Tarverdyan Ashot Tarverdyan AST Wolkus Wrzeszcz 0.3

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Ashot Tarverdyan Ashot Tarverdyan AST Wolkus Wrzeszcz 1
- Jakub Kudan Jakub Kudan NRF 1
- Daniel Sobisz Daniel Sobisz Zmarnowane Talenty 1
- Bartosz Kubinowski Bartosz Kubinowski Zmarnowane Talenty 1
- Damian Garbacik Damian Garbacik SKORMET-Działkowicze Siedlce 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Damian Garbacik Damian Garbacik SKORMET-Działkowicze Siedlce 0.2
2 Ashot Tarverdyan Ashot Tarverdyan AST Wolkus Wrzeszcz 0.1
3 Daniel Sobisz Daniel Sobisz Zmarnowane Talenty 0.1
4 Bartosz Kubinowski Bartosz Kubinowski Zmarnowane Talenty 0.1
5 Jakub Kudan Jakub Kudan NRF 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies