EKSTRALIGA Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Mateusz Goerke Mateusz Goerke INTUUM 25
2 Patryk Gabrukiewicz Patryk Gabrukiewicz Maj Projekt 24
3 Filip Sosnowski Filip Sosnowski Team Currenda 22
4 Damian Podkański Damian Podkański Filtry Mannol Gdańsk 20
- Adam Juszczyński Adam Juszczyński Maj Projekt 20

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Filip Sosnowski Filip Sosnowski Team Currenda 2.8
2 Mateusz Goerke Mateusz Goerke INTUUM 2.3
3 Krzysztof Kwasny Krzysztof Kwasny Filtry Mannol Gdańsk 2.1
4 Mateusz Jurczak Mateusz Jurczak Ego Sopot 2
5 Daniel Jakuszczonek Daniel Jakuszczonek Leśniewski 1.8

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Filip Sosnowski Filip Sosnowski Team Currenda 19
2 Patryk Gabrukiewicz Patryk Gabrukiewicz Maj Projekt 18
3 Dawid Karczewski Dawid Karczewski Ego Sopot 14
4 Błażej Moszczyński Błażej Moszczyński Team Currenda 13
- Wojciech  Uzar Wojciech Uzar Maj Projekt 13

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Filip Sosnowski Filip Sosnowski Team Currenda 2.4
2 Dawid Karczewski Dawid Karczewski Ego Sopot 2
3 Patryk Gabrukiewicz Patryk Gabrukiewicz Maj Projekt 1.3
4 Jan Kopania Jan Kopania Maj Projekt 1.3
5 Wojciech  Uzar Wojciech Uzar Maj Projekt 1

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Patryk Gabrukiewicz Patryk Gabrukiewicz Maj Projekt 42
2 Filip Sosnowski Filip Sosnowski Team Currenda 41
3 Mateusz Goerke Mateusz Goerke INTUUM 33
4 Damian Podkański Damian Podkański Filtry Mannol Gdańsk 31
5 Mateusz Kobyliński Mateusz Kobyliński Lambada Just Join IT 30

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Filip Sosnowski Filip Sosnowski Team Currenda 5.1
2 Dawid Karczewski Dawid Karczewski Ego Sopot 3.4
3 Krzysztof Kwasny Krzysztof Kwasny Filtry Mannol Gdańsk 3
- Mateusz Jurczak Mateusz Jurczak Ego Sopot 3
- Mateusz Goerke Mateusz Goerke INTUUM 3

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Michał Hatała Michał Hatała Lambada Just Join IT 6
2 Maciej Osłowski Maciej Osłowski Ego Sopot 3
- Damian Podkański Damian Podkański Filtry Mannol Gdańsk 3
- Mateusz Pańko Mateusz Pańko Lambada Just Join IT 3
5 Szymon Mejer Szymon Mejer Leśniewski 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Michał Hatała Michał Hatała Lambada Just Join IT 0.9
2 Michał Kołodko Michał Kołodko Ego Sopot 0.5
3 Mateusz Pańko Mateusz Pańko Lambada Just Join IT 0.3
- Maciej Osłowski Maciej Osłowski Ego Sopot 0.3
5 Joachim Witoszek Joachim Witoszek Team Currenda 0.3

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Damian Gapiński Damian Gapiński INTUUM 1
- Artur Jażdżewski Artur Jażdżewski Maj Projekt 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Damian Gapiński Damian Gapiński INTUUM 0.1
2 Artur Jażdżewski Artur Jażdżewski Maj Projekt 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies