II LIGA Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Costantino Giacobbe Costantino Giacobbe BiałoAzzurri FC 12
- Sebastian  Szymański Sebastian Szymański Stegna Forest 12
3 Mateusz Jurczak Mateusz Jurczak Stegna Forest 9
4 Przemysław  Gornowicz Przemysław Gornowicz Crème de la Crème 8
- Oleksii Aloshyn Oleksii Aloshyn NovatisPlus 8

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Mateusz Jurczak Mateusz Jurczak Stegna Forest 2.3
2 Bartosz Machliński Bartosz Machliński Alexander Mann Solutions 1.8
3 Sebastian  Szymański Sebastian Szymański Stegna Forest 1.7
4 Gabriele Spinelli Gabriele Spinelli BiałoAzzurri FC 1.7
- Łukasz Borawski Łukasz Borawski Go Ropes Hanza Lider 1.7

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Adam Romejko Adam Romejko Stegna Forest 8
2 Mateusz Czecholiński Mateusz Czecholiński Alexander Mann Solutions 7
3 Krzysztof Bartoszuk Krzysztof Bartoszuk Korporacja Budowlana DORACO 6
- Sebastian Towarek Sebastian Towarek JTI Polska Sp. z o.o. 6
- Gustaw Ohler Gustaw Ohler Go Ropes Hanza Lider 6

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Arkadiusz Putko Arkadiusz Putko Mitsubishi Electric 1.5
2 Mateusz Czecholiński Mateusz Czecholiński Alexander Mann Solutions 1.4
3 Adam Romejko Adam Romejko Stegna Forest 1.3
4 Maciej Czapran Maciej Czapran Stegna Forest 1
- Gabriele Spinelli Gabriele Spinelli BiałoAzzurri FC 1

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Sebastian  Szymański Sebastian Szymański Stegna Forest 16
2 Costantino Giacobbe Costantino Giacobbe BiałoAzzurri FC 15
3 Przemysław  Gornowicz Przemysław Gornowicz Crème de la Crème 13
- Adam Romejko Adam Romejko Stegna Forest 13
5 Mateusz Czecholiński Mateusz Czecholiński Alexander Mann Solutions 12

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Mateusz Jurczak Mateusz Jurczak Stegna Forest 3
2 Gabriele Spinelli Gabriele Spinelli BiałoAzzurri FC 2.7
3 Mateusz Czecholiński Mateusz Czecholiński Alexander Mann Solutions 2.4
4 Łukasz Borawski Łukasz Borawski Go Ropes Hanza Lider 2.3
5 Sebastian  Szymański Sebastian Szymański Stegna Forest 2.3

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Maciej Celej Maciej Celej Mitsubishi Electric 1
- Paweł Putko Paweł Putko Mitsubishi Electric 1
- Krzysztof Bartoszuk Krzysztof Bartoszuk Korporacja Budowlana DORACO 1
- Michał Schweiger Michał Schweiger Korporacja Budowlana DORACO 1
- Sebastian Towarek Sebastian Towarek JTI Polska Sp. z o.o. 1

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Mateusz Kmiecik Mateusz Kmiecik Go Ropes Hanza Lider 0.3
2 Michał Schweiger Michał Schweiger Korporacja Budowlana DORACO 0.3
- Mateusz Jurczak Mateusz Jurczak Stegna Forest 0.3
- Maciej Celej Maciej Celej Mitsubishi Electric 0.3
5 Paweł Galuhn Paweł Galuhn Alexander Mann Solutions 0.2

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies