GRUPA "A" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Grzegorz Książek Grzegorz Książek Team Currenda 11
2 Arkadiusz Nasierowski Arkadiusz Nasierowski Radio Gdańsk 8
3 Patryk Łukaszewski Patryk Łukaszewski Team Currenda 7
4 Michał Skrobiński Michał Skrobiński Team Currenda 5
- Paweł Szwejkowski Paweł Szwejkowski Lufthansa Systems Poland 5

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Grzegorz Książek Grzegorz Książek Team Currenda 2.2
2 Michał  Olbryś Michał Olbryś Jurkom Chwaszczyno 2
3 Michał Skrobiński Michał Skrobiński Team Currenda 1.7
4 Arkadiusz Nasierowski Arkadiusz Nasierowski Radio Gdańsk 1.6
5 Patryk Łukaszewski Patryk Łukaszewski Team Currenda 1.4

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Grzegorz Książek Grzegorz Książek Team Currenda 6
- Sebastian Lisocki Sebastian Lisocki Team Currenda 6
3 Patryk Łukaszewski Patryk Łukaszewski Team Currenda 5
4 Michał Brzostek Michał Brzostek Team Currenda 4
- Michał Skrobiński Michał Skrobiński Team Currenda 4

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Michał Skrobiński Michał Skrobiński Team Currenda 1.3
2 Grzegorz Książek Grzegorz Książek Team Currenda 1.2
- Sebastian Lisocki Sebastian Lisocki Team Currenda 1.2
4 Maciej Gębicki Maciej Gębicki Jurkom Chwaszczyno 1
- Michał Brzostek Michał Brzostek Team Currenda 1

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Grzegorz Książek Grzegorz Książek Team Currenda 17
2 Patryk Łukaszewski Patryk Łukaszewski Team Currenda 12
3 Sebastian Lisocki Sebastian Lisocki Team Currenda 9
- Arkadiusz Nasierowski Arkadiusz Nasierowski Radio Gdańsk 9
- Michał Skrobiński Michał Skrobiński Team Currenda 9

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Grzegorz Książek Grzegorz Książek Team Currenda 3.4
2 Michał Skrobiński Michał Skrobiński Team Currenda 3
3 Patryk Łukaszewski Patryk Łukaszewski Team Currenda 2.4
4 Michał  Olbryś Michał Olbryś Jurkom Chwaszczyno 2
5 Sebastian Lisocki Sebastian Lisocki Team Currenda 1.8

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Mariusz Muła Mariusz Muła Radio Gdańsk 2
2 Michał Skrobiński Michał Skrobiński Team Currenda 1
- Mariusz Kaczmarek Mariusz Kaczmarek Radio Gdańsk 1
- Sebastian Śniechowski Sebastian Śniechowski Lufthansa Systems Poland 1
- Natan Lange Natan Lange Jeppesen 1

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Mariusz Muła Mariusz Muła Radio Gdańsk 0.4
2 Michał Skrobiński Michał Skrobiński Team Currenda 0.3
3 Mariusz Kaczmarek Mariusz Kaczmarek Radio Gdańsk 0.2
- Sebastian Śniechowski Sebastian Śniechowski Lufthansa Systems Poland 0.2
- Natan Lange Natan Lange Jeppesen 0.2

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies