II LIGA GRUPA "B" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Dominik Kukowski Dominik Kukowski Leśniewski 30
2 Bartłomiej Rutyna Bartłomiej Rutyna AB Flora 23
- Maciej Syldatk Maciej Syldatk Kolejna Kolejka 23
4 Marcin Pawlicki Marcin Pawlicki Autos Gumisie 21
- Piotr Jasiński Piotr Jasiński Jihad 21

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Dominik Kukowski Dominik Kukowski Leśniewski 2.3
2 Michał Marchewka Michał Marchewka Drużyna A 2
3 Maciej Syldatk Maciej Syldatk Kolejna Kolejka 1.9
4 Konrad Szerszeń Konrad Szerszeń AB Flora 1.9
5 Przemysław  Gornowicz Przemysław Gornowicz Crème de la Crème 1.8

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Dominik Kukowski Dominik Kukowski Leśniewski 34
2 Paweł Chylak Paweł Chylak Jihad 17
3 Patryk Mikucziński Patryk Mikucziński Autos Gumisie 16
4 Marcin Pawlicki Marcin Pawlicki Autos Gumisie 15
5 Bartłomiej Rutyna Bartłomiej Rutyna AB Flora 12

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Dominik Kukowski Dominik Kukowski Leśniewski 2.6
2 Camilo Hernandez Murillo Camilo Hernandez Murillo RKS CHUWDU 2
- Mariusz Książek Mariusz Książek Leśniewski 2
4 Marek Dawidowski Marek Dawidowski Crème de la Crème 1.8
5 Bartosz Worach Bartosz Worach AB Flora 1.5

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Dominik Kukowski Dominik Kukowski Leśniewski 64
2 Marcin Pawlicki Marcin Pawlicki Autos Gumisie 36
3 Maciej Syldatk Maciej Syldatk Kolejna Kolejka 35
- Bartłomiej Rutyna Bartłomiej Rutyna AB Flora 35
5 Krzysztof Janik Krzysztof Janik RKS CHUWDU 32

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Dominik Kukowski Dominik Kukowski Leśniewski 4.9
2 Maciej Syldatk Maciej Syldatk Kolejna Kolejka 2.9
3 Marcin Pawlicki Marcin Pawlicki Autos Gumisie 2.8
4 Marek Dawidowski Marek Dawidowski Crème de la Crème 2.8
5 Przemysław  Gornowicz Przemysław Gornowicz Crème de la Crème 2.7

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Bartłomiej Bemowski Bartłomiej Bemowski SKORMET-Działkowicze Siedlce 3
2 Szymon Przetacki Szymon Przetacki Refinitiv 2
- Damian Dampc Damian Dampc Kolejna Kolejka 2
- Przemysław  Konieczny Przemysław Konieczny Crème de la Crème 2
- Przemysław Frankowski Przemysław Frankowski Hotelik Bach 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Maciej Wojnak Maciej Wojnak AB Flora 0.5
2 Daniel Biliński Daniel Biliński AB Flora 0.3
- Mateusz Zabłocki Mateusz Zabłocki Drużyna A 0.3
4 Przemysław  Konieczny Przemysław Konieczny Crème de la Crème 0.3
5 Aleks Hillar Aleks Hillar SKORMET-Działkowicze Siedlce 0.3

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Julian Ziółkowski Julian Ziółkowski AB Flora 1
- Dawid Sochalski Dawid Sochalski SKORMET-Działkowicze Siedlce 1
- Mateusz Połczyński Mateusz Połczyński DCT Gdańsk 1
- Paweł Chylak Paweł Chylak Jihad 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Mateusz Połczyński Mateusz Połczyński DCT Gdańsk 0.1
2 Dawid Sochalski Dawid Sochalski SKORMET-Działkowicze Siedlce 0.1
- Paweł Chylak Paweł Chylak Jihad 0.1
- Julian Ziółkowski Julian Ziółkowski AB Flora 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies