III LIGA Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Maciej Deliga Maciej Deliga Jurkom Chwaszczyno 18
2 Maciej Wyborski Maciej Wyborski Alexander Mann Solutions 14
3 Bartosz Bzowy Bartosz Bzowy Orły Północy Santander Bank 13
4 Łukasz Olszewski Łukasz Olszewski ProAmatorzy 12
5 Mikołaj Hajduk Mikołaj Hajduk Getafe 11

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Jakub Kąkol Jakub Kąkol GCE 2.7
2 Maciej Deliga Maciej Deliga Jurkom Chwaszczyno 2
- Jacek Malinowski Jacek Malinowski POIIB 2
4 Piotr Malinowski Piotr Malinowski POIIB 1.8
5 Mateusz Jurczak Mateusz Jurczak Studio S7 1.7

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Grzegorz Szymczewski Grzegorz Szymczewski GCE 11
2 Arkadiusz Zyra Arkadiusz Zyra Jurkom Chwaszczyno 10
- Łukasz Olszewski Łukasz Olszewski ProAmatorzy 10
4 Dominik Bartosz Dominik Bartosz Alexander Mann Solutions 9
5 Przemysław Kuciński Przemysław Kuciński Chłopaki nie płaczą 8

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Michał Dominiak Michał Dominiak Jurkom Chwaszczyno 2
2 Jakub Kąkol Jakub Kąkol GCE 1.3
3 Arkadiusz Zyra Arkadiusz Zyra Jurkom Chwaszczyno 1.3
- Wojciech Olszewski Wojciech Olszewski ProAmatorzy 1.3
- Łukasz Olszewski Łukasz Olszewski ProAmatorzy 1.3

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Maciej Deliga Maciej Deliga Jurkom Chwaszczyno 25
2 Łukasz Olszewski Łukasz Olszewski ProAmatorzy 22
3 Maciej Wyborski Maciej Wyborski Alexander Mann Solutions 21
4 Grzegorz Szymczewski Grzegorz Szymczewski GCE 17
5 Emil Szymczewski Emil Szymczewski GCE 16

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Jakub Kąkol Jakub Kąkol GCE 4
2 Maciej Deliga Maciej Deliga Jurkom Chwaszczyno 2.8
3 Łukasz Olszewski Łukasz Olszewski ProAmatorzy 2.8
4 Mateusz Jurczak Mateusz Jurczak Studio S7 2.5
5 Maciej Wyborski Maciej Wyborski Alexander Mann Solutions 2.3

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Filip Sarnecki Filip Sarnecki Chłopaki nie płaczą 1
- Michał Ciesielski Michał Ciesielski Chłopaki nie płaczą 1
- Łukasz Gocławski Łukasz Gocławski Chłopaki nie płaczą 1
- Grzegorz Myszka Grzegorz Myszka Chłopaki nie płaczą 1
- Jarosław Socha Jarosław Socha Getafe 1

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Krzysztof Łangowski Krzysztof Łangowski Jurkom Chwaszczyno 0.3
- Mateusz Merchel Mateusz Merchel Studio S7 0.3
3 Jarosław Socha Jarosław Socha Getafe 0.3
4 Łukasz Gocławski Łukasz Gocławski Chłopaki nie płaczą 0.2
5 Krzysztof Miłosz Krzysztof Miłosz POIIB 0.1

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Marcin Szczypczyk Marcin Szczypczyk Studio S7 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Marcin Szczypczyk Marcin Szczypczyk Studio S7 0.2

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies