I LIGA Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Maciej Osłowski Maciej Osłowski Ego Club Sopot 23
2 Tomasz Preizner Tomasz Preizner Ego Club Sopot 18
3 Łukasz Szmydki Łukasz Szmydki Team Currenda 17
- Krzysztof Kwasny Krzysztof Kwasny Filtry Liqui Moly Gdańsk 17
5 Jakub Domżalski Jakub Domżalski Team Currenda 16

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Mateusz Dampc Mateusz Dampc InPost Wyspiarze 4
2 Tomasz Preizner Tomasz Preizner Ego Club Sopot 2.6
3 Maciej Osłowski Maciej Osłowski Ego Club Sopot 2.6
4 Łukasz Szmydki Łukasz Szmydki Team Currenda 2.4
5 Oliwier Bławat Oliwier Bławat Team Currenda 2.3

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Maciej Osłowski Maciej Osłowski Ego Club Sopot 25
2 Łukasz Szmydki Łukasz Szmydki Team Currenda 14
3 Michał Wachowski Michał Wachowski Team Currenda 12
- Tomasz Preizner Tomasz Preizner Ego Club Sopot 12
5 Kamil Borkowski Kamil Borkowski Filtry Liqui Moly Gdańsk 11

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Maciej Osłowski Maciej Osłowski Ego Club Sopot 2.8
2 Krystian Rąbczyk Krystian Rąbczyk Ego Club Sopot 2.3
3 Daniel Nowak Daniel Nowak Team Currenda 2
- Mariusz Jary Mariusz Jary Maj Projekt 2
- Radosław Panek Radosław Panek InPost Wyspiarze 2

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Maciej Osłowski Maciej Osłowski Ego Club Sopot 48
2 Łukasz Szmydki Łukasz Szmydki Team Currenda 31
3 Tomasz Preizner Tomasz Preizner Ego Club Sopot 30
4 Jakub Domżalski Jakub Domżalski Team Currenda 26
- Krzysztof Kwasny Krzysztof Kwasny Filtry Liqui Moly Gdańsk 26

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Maciej Osłowski Maciej Osłowski Ego Club Sopot 5.3
2 Mateusz Dampc Mateusz Dampc InPost Wyspiarze 5
3 Łukasz Szmydki Łukasz Szmydki Team Currenda 4.4
4 Tomasz Preizner Tomasz Preizner Ego Club Sopot 4.3
5 Dominik Depta Dominik Depta Filtry Liqui Moly Gdańsk 4

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Radosław Szuba Radosław Szuba Filtry Liqui Moly Gdańsk 3
2 Jakub Domżalski Jakub Domżalski Team Currenda 2
- Michał Tomasikiewicz Michał Tomasikiewicz intuum.pl 2
- Karol Zalewski Karol Zalewski Hanza Lider Gdańsk 2
5 Błażej Moszczyński Błażej Moszczyński Team Currenda 1

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Wojciech Nieciecki Wojciech Nieciecki KLIDO 0.5
- Radosław Panek Radosław Panek InPost Wyspiarze 0.5
3 Radosław Szuba Radosław Szuba Filtry Liqui Moly Gdańsk 0.3
- Karol Zalewski Karol Zalewski Hanza Lider Gdańsk 0.3
5 Jakub Domżalski Jakub Domżalski Team Currenda 0.3

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies