GRUPA "C" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Marcin Dampc Marcin Dampc Ego Club Sopot 14
2 Maciej Osłowski Maciej Osłowski Ego Club Sopot 12
3 Tomasz Preizner Tomasz Preizner Ego Club Sopot 9
4 Danylo Stetsenko Danylo Stetsenko NovatisPlus 7
5 Łukasz Borawski Łukasz Borawski Hanza Lider Gdańsk 6

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Maciej Osłowski Maciej Osłowski Ego Club Sopot 6
2 Krystian Rąbczyk Krystian Rąbczyk Ego Club Sopot 5
3 Marcin Dampc Marcin Dampc Ego Club Sopot 3.5
4 Michał Szczepankowski Michał Szczepankowski Techno Service 3
- Tomasz Preizner Tomasz Preizner Ego Club Sopot 3

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Marcin Dampc Marcin Dampc Ego Club Sopot 13
2 Michał Horbacz Michał Horbacz Ego Club Sopot 9
3 Karol Zalewski Karol Zalewski Hanza Lider Gdańsk 7
4 Mateusz Kmiecik Mateusz Kmiecik Hanza Lider Gdańsk 6
5 Krzysztof Iwanowski Krzysztof Iwanowski Ego Club Sopot 5

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Krystian Rąbczyk Krystian Rąbczyk Ego Club Sopot 4
2 Marcin Dampc Marcin Dampc Ego Club Sopot 3.3
3 Michał Horbacz Michał Horbacz Ego Club Sopot 3
4 Krzysztof Iwanowski Krzysztof Iwanowski Ego Club Sopot 2.5
5 Karol Zalewski Karol Zalewski Hanza Lider Gdańsk 2.3

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Marcin Dampc Marcin Dampc Ego Club Sopot 27
2 Maciej Osłowski Maciej Osłowski Ego Club Sopot 15
- Michał Horbacz Michał Horbacz Ego Club Sopot 15
4 Tomasz Preizner Tomasz Preizner Ego Club Sopot 12
5 Karol Zalewski Karol Zalewski Hanza Lider Gdańsk 11

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Krystian Rąbczyk Krystian Rąbczyk Ego Club Sopot 9
2 Maciej Osłowski Maciej Osłowski Ego Club Sopot 7.5
3 Marcin Dampc Marcin Dampc Ego Club Sopot 6.8
4 Michał Horbacz Michał Horbacz Ego Club Sopot 5
5 Tomasz Preizner Tomasz Preizner Ego Club Sopot 4

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Michał Dominiak Michał Dominiak Jurkom Chwaszczyno 2
2 Andrii Rassadnev Andrii Rassadnev NovatisPlus 1

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Michał Dominiak Michał Dominiak Jurkom Chwaszczyno 0.7
2 Andrii Rassadnev Andrii Rassadnev NovatisPlus 0.3

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Yurii Kosylo Yurii Kosylo NovatisPlus 1
- Krzysztof Giniewicz Krzysztof Giniewicz Ego Club Sopot 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Krzysztof Giniewicz Krzysztof Giniewicz Ego Club Sopot 0.5
2 Yurii Kosylo Yurii Kosylo NovatisPlus 0.3

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies