IV LIGA GRUPA "B Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Daniel Jakuszczonek Daniel Jakuszczonek Pszczółki 35
2 Marcin Ignatowicz Marcin Ignatowicz Młodzi Bajeczni Techniczni 34
3 Marcin Szczypczyk Marcin Szczypczyk Studio S7 27
4 Mateusz Mańkowski Mateusz Mańkowski Sheraton Sopot 19
- Radosław Szabłowski Radosław Szabłowski Studio S7 19

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Radosław Szabłowski Radosław Szabłowski Studio S7 2.7
2 Marcin Szczypczyk Marcin Szczypczyk Studio S7 2.7
3 Daniel Jakuszczonek Daniel Jakuszczonek Pszczółki 2.7
4 Marcin Ignatowicz Marcin Ignatowicz Młodzi Bajeczni Techniczni 2.6
5 Kamil Rybiński Kamil Rybiński Reprezentacja PL3 2.3

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Maciej Krupiński Maciej Krupiński Gazprom Gdańsk 20
2 Daniel Jakuszczonek Daniel Jakuszczonek Pszczółki 15
3 Michał Nawrot Michał Nawrot Gazprom Gdańsk 14
4 Radosław Szabłowski Radosław Szabłowski Studio S7 13
- Mateusz Nowak Mateusz Nowak Reprezentacja PL3 13

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Radosław Szabłowski Radosław Szabłowski Studio S7 1.9
2 Rafał Pietkiewicz Rafał Pietkiewicz Studio S7 1.7
3 Maciej Krupiński Maciej Krupiński Gazprom Gdańsk 1.7
4 Damian Rydz Damian Rydz Soprano Team 1.3
5 Michał Nawrot Michał Nawrot Gazprom Gdańsk 1.2

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Daniel Jakuszczonek Daniel Jakuszczonek Pszczółki 50
2 Marcin Szczypczyk Marcin Szczypczyk Studio S7 35
- Marcin Ignatowicz Marcin Ignatowicz Młodzi Bajeczni Techniczni 35
4 Radosław Szabłowski Radosław Szabłowski Studio S7 32
5 Mateusz Mańkowski Mateusz Mańkowski Sheraton Sopot 30

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Radosław Szabłowski Radosław Szabłowski Studio S7 4.6
2 Daniel Jakuszczonek Daniel Jakuszczonek Pszczółki 3.8
3 Rafał Pietkiewicz Rafał Pietkiewicz Studio S7 3.7
4 Marcin Szczypczyk Marcin Szczypczyk Studio S7 3.5
5 Kamil Rybiński Kamil Rybiński Reprezentacja PL3 3.1

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Maciej Piech Maciej Piech KS Gdańsk 2
- Konrad Ossowski Konrad Ossowski Infoprojekt 2
- Piotr Kaczyński Piotr Kaczyński Młodzi Bajeczni Techniczni 2
- Przemysław Szymański Przemysław Szymański Młodzi Bajeczni Techniczni 2
- Michał Kwiatkowski Michał Kwiatkowski Soprano Team 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Konrad Ossowski Konrad Ossowski Infoprojekt 0.2
2 Maciej Piech Maciej Piech KS Gdańsk 0.2
- Krzysztof Gierada Krzysztof Gierada Pszczółki 0.2
- Mariusz Zosiak Mariusz Zosiak Sheraton Sopot 0.2
5 Michał Kwiatkowski Michał Kwiatkowski Soprano Team 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Kacper Koss Kacper Koss Pszczółki 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Kacper Koss Kacper Koss Pszczółki 0.2

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies