PL3 CUP Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Łukasz Wilamowski Łukasz Wilamowski Filtry Liqui Moly Gdańsk 15
2 Michał Rose Michał Rose MKsys Systemy i Serwery 8
3 Artur Bubienko Artur Bubienko Oliwa Do Ognia 7
4 Dawid Choszcz Dawid Choszcz Filtry Liqui Moly Gdańsk 6
- Zbigniew Cieślik Zbigniew Cieślik Simpro 6

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Łukasz Wilamowski Łukasz Wilamowski Filtry Liqui Moly Gdańsk 3.8
2 Adrian Zieliński Adrian Zieliński Simpro 3
- Zbigniew Cieślik Zbigniew Cieślik Simpro 3
4 Robert Janik Robert Janik Bar Kmar Team 2
- Michał Łysko Michał Łysko ROL.KO 2

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Łukasz Wilamowski Łukasz Wilamowski Filtry Liqui Moly Gdańsk 7
- Dawid Choszcz Dawid Choszcz Filtry Liqui Moly Gdańsk 7
3 Dawid Lis Dawid Lis Filtry Liqui Moly Gdańsk 4
- Grzegorz Witek Grzegorz Witek MKsys Systemy i Serwery 4
- Artur Bubienko Artur Bubienko Oliwa Do Ognia 4

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Michał Skrobiński Michał Skrobiński Team Currenda 2
- Marcin Markowicz Marcin Markowicz Oliwa Do Ognia 2
- Karol Kozłowski Karol Kozłowski Dziady 2
- Paweł Kawałkowski Paweł Kawałkowski Simpro 2
5 Dawid Choszcz Dawid Choszcz Filtry Liqui Moly Gdańsk 1.8

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Łukasz Wilamowski Łukasz Wilamowski Filtry Liqui Moly Gdańsk 22
2 Dawid Choszcz Dawid Choszcz Filtry Liqui Moly Gdańsk 13
3 Artur Bubienko Artur Bubienko Oliwa Do Ognia 11
4 Michał Rose Michał Rose MKsys Systemy i Serwery 10
5 Zbigniew Cieślik Zbigniew Cieślik Simpro 9

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Łukasz Wilamowski Łukasz Wilamowski Filtry Liqui Moly Gdańsk 5.5
2 Zbigniew Cieślik Zbigniew Cieślik Simpro 4.5
3 Dawid Choszcz Dawid Choszcz Filtry Liqui Moly Gdańsk 3.3
4 Adrian Zieliński Adrian Zieliński Simpro 3
- Michał Skrobiński Michał Skrobiński Team Currenda 3

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Mateusz Świątkowski Mateusz Świątkowski Team Currenda 1
- Dawid Estkowski Dawid Estkowski Filtry Liqui Moly Gdańsk 1
- Piotr Głombiowski Piotr Głombiowski ROL.KO 1
- Marek Poźniak Marek Poźniak ROL.KO 1
- Bartosz Wasielewski Bartosz Wasielewski Bar Kmar Team 1

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Piotr Głombiowski Piotr Głombiowski ROL.KO 1
- Maciej Stefański Maciej Stefański Poraszka 1997 Gdańsk 1
- Mateusz Świątkowski Mateusz Świątkowski Team Currenda 1
- Karol Kozłowski Karol Kozłowski Dziady 1
- Bartosz Wasielewski Bartosz Wasielewski Bar Kmar Team 1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies