III LIGA GRUPA "C" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Patryk Osowski Patryk Osowski Techno Service 38
2 Michał Szczepankowski Michał Szczepankowski Techno Service 33
3 Michał Bartnicki Michał Bartnicki ROL.KO 29
4 Jakub Piotrowski Jakub Piotrowski DCT Gdańsk 28
5 Mateusz Koncewicz Mateusz Koncewicz CNT-Centrum Napraw Technicznych 24

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Patryk Osowski Patryk Osowski Techno Service 2.9
2 Patryk  Jarząbek Patryk Jarząbek KP Pomerania Gdańsk 2.7
3 Michał Szczepankowski Michał Szczepankowski Techno Service 2.5
4 Damian Łupiński Damian Łupiński ROL.KO 2.3
- Piotr Truty Piotr Truty GDfootball - Portservice 2.3

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Michał Szczepankowski Michał Szczepankowski Techno Service 24
2 Jakub Piotrowski Jakub Piotrowski DCT Gdańsk 17
3 Mateusz Filipowicz Mateusz Filipowicz Misz Ebe Ebe 16
4 Krzysztof Drelich Krzysztof Drelich Sportowe Świry Gdańsk 15
5 Przemysław Zieńczuk Przemysław Zieńczuk GDfootball - Portservice 14

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Michał Szczepankowski Michał Szczepankowski Techno Service 1.8
2 Rafał Bronka Rafał Bronka EKO-PIL 1.6
3 Piotr Skierka Piotr Skierka Misz Ebe Ebe 1.5
- Chrystian Dejk Chrystian Dejk Misz Ebe Ebe 1.5
5 Mateusz Filipowicz Mateusz Filipowicz Misz Ebe Ebe 1.5

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Michał Szczepankowski Michał Szczepankowski Techno Service 57
2 Patryk Osowski Patryk Osowski Techno Service 51
3 Jakub Piotrowski Jakub Piotrowski DCT Gdańsk 45
4 Michał Bartnicki Michał Bartnicki ROL.KO 40
5 Mateusz Koncewicz Mateusz Koncewicz CNT-Centrum Napraw Technicznych 34

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Michał Szczepankowski Michał Szczepankowski Techno Service 4.4
2 Patryk Osowski Patryk Osowski Techno Service 3.9
3 Jakub Piotrowski Jakub Piotrowski DCT Gdańsk 3.5
4 Piotr Truty Piotr Truty GDfootball - Portservice 3.3
5 Michał Bartnicki Michał Bartnicki ROL.KO 3.1

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Tomasz Fierek Tomasz Fierek KP Pomerania Gdańsk 5
2 Szymon Tarasiewicz Szymon Tarasiewicz DCT Gdańsk 3
- Radosław Mikłasiewicz Radosław Mikłasiewicz CNT-Centrum Napraw Technicznych 3
4 Adrian Urbański Adrian Urbański DCT Gdańsk 2
- Jakub Piotrowski Jakub Piotrowski DCT Gdańsk 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Radosław Mikłasiewicz Radosław Mikłasiewicz CNT-Centrum Napraw Technicznych 0.5
- Tomasz Fierek Tomasz Fierek KP Pomerania Gdańsk 0.5
3 Szymon Tarasiewicz Szymon Tarasiewicz DCT Gdańsk 0.3
4 Maciej Szpila Maciej Szpila KP Pomerania Gdańsk 0.3
- Filip Drożyński Filip Drożyński DCT Gdańsk 0.3

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Michał Bojanowski Michał Bojanowski KP Pomerania Gdańsk 1
- Rafał Bieszczad Rafał Bieszczad Sportowe Świry Gdańsk 1
- Adam Bogdanowicz Adam Bogdanowicz Techno Service 1
- Piotr  Bułhak Piotr Bułhak KP Pomerania Gdańsk 1
- Remi Labelle Remi Labelle CNT-Centrum Napraw Technicznych 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Remi Labelle Remi Labelle CNT-Centrum Napraw Technicznych 1
2 Rafał Bieszczad Rafał Bieszczad Sportowe Świry Gdańsk 0.3
3 Piotr  Bułhak Piotr Bułhak KP Pomerania Gdańsk 0.1
- Michał Bojanowski Michał Bojanowski KP Pomerania Gdańsk 0.1
5 Adam Bogdanowicz Adam Bogdanowicz Techno Service 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies