III LIGA GRUPA "B" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Łukasz Czarnowski Łukasz Czarnowski Baukrane Gdańsk 48
2 Dominik Kukowski Dominik Kukowski Leśniewski 39
3 Adrian Chrostowski Adrian Chrostowski Hotelik Bach 27
4 Piotr  Gierałtowski Piotr Gierałtowski i-GOL.pl 25
5 Maciej Dałek Maciej Dałek ESSAV 22

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Łukasz Czarnowski Łukasz Czarnowski Baukrane Gdańsk 4.8
2 Dominik Kukowski Dominik Kukowski Leśniewski 3.3
3 Adrian Chrostowski Adrian Chrostowski Hotelik Bach 2.3
4 Piotr Wróblewski Piotr Wróblewski Leśniewski 2.1
5 Piotr  Gierałtowski Piotr Gierałtowski i-GOL.pl 2.1

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Dominik Kukowski Dominik Kukowski Leśniewski 19
2 Łukasz Czarnowski Łukasz Czarnowski Baukrane Gdańsk 18
3 Łukasz Borkowski Łukasz Borkowski Vectra S.A. 16
4 Radosław Tomaszewski Radosław Tomaszewski Baukrane Gdańsk 15
5 Filip Śpiewak Filip Śpiewak Hotelik Bach 14

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Łukasz Czarnowski Łukasz Czarnowski Baukrane Gdańsk 1.8
2 Dominik Kukowski Dominik Kukowski Leśniewski 1.6
3 Karol Januszewski Karol Januszewski Baukrane Gdańsk 1.6
4 Damian Obarzanek Damian Obarzanek Baukrane Gdańsk 1.5
5 Filip Śpiewak Filip Śpiewak Hotelik Bach 1.3

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Łukasz Czarnowski Łukasz Czarnowski Baukrane Gdańsk 66
2 Dominik Kukowski Dominik Kukowski Leśniewski 58
3 Adrian Chrostowski Adrian Chrostowski Hotelik Bach 41
4 Łukasz Borkowski Łukasz Borkowski Vectra S.A. 37
5 Filip Śpiewak Filip Śpiewak Hotelik Bach 35

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Łukasz Czarnowski Łukasz Czarnowski Baukrane Gdańsk 6.6
2 Dominik Kukowski Dominik Kukowski Leśniewski 4.8
3 Adrian Chrostowski Adrian Chrostowski Hotelik Bach 3.4
4 Filip Śpiewak Filip Śpiewak Hotelik Bach 3.2
5 Piotr Wróblewski Piotr Wróblewski Leśniewski 3.1

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Łukasz Borkowski Łukasz Borkowski Vectra S.A. 4
2 Dominik Chromiec Dominik Chromiec Zmarnowane Talenty 3
3 Marcin Górski Marcin Górski Baukrane Gdańsk 2
- Jakub Gut Jakub Gut Agenci Futbolu 2
- Adam Lademann Adam Lademann Hotelik Bach 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Łukasz Borkowski Łukasz Borkowski Vectra S.A. 0.3
2 Dominik Chromiec Dominik Chromiec Zmarnowane Talenty 0.3
3 Paweł Dałek Paweł Dałek ESSAV 0.3
- Rafał Walasek Rafał Walasek i-GOL.pl 0.3
- Dariusz Cyptor Dariusz Cyptor Simpro 0.3

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Paweł Dałek Paweł Dałek ESSAV 1
- Michał Surawski Michał Surawski MSDF Pruszkovia 1
- Dawid Kłos Dawid Kłos SamSon Sopot 1
- Piotr Zubkowicz Piotr Zubkowicz i-GOL.pl 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Paweł Dałek Paweł Dałek ESSAV 0.3
2 Dawid Kłos Dawid Kłos SamSon Sopot 0.1
3 Piotr Zubkowicz Piotr Zubkowicz i-GOL.pl 0.1
4 Michał Surawski Michał Surawski MSDF Pruszkovia 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies