II LIGA GRUPA "B" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Paweł Behlke Paweł Behlke Freeshooters 43
2 Krzysztof Puto Krzysztof Puto intuum.pl 39
3 Waldemar Szpręglewski Waldemar Szpręglewski Akademia Gepetto 30
4 Tomasz Przychodzeń Tomasz Przychodzeń Maj Projekt 27
5 Maciej Kesler Maciej Kesler Avers 23

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Paweł Behlke Paweł Behlke Freeshooters 3.9
2 Krzysztof Puto Krzysztof Puto intuum.pl 3
- Patryk Krause Patryk Krause Styrta Wrzeszcz FC 3
4 Dominik Bucholc Dominik Bucholc Vetrex 2.6
5 Waldemar Szpręglewski Waldemar Szpręglewski Akademia Gepetto 2.5

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Szymon Kamiński Szymon Kamiński Avers 22
2 Piotr Habasiński Piotr Habasiński Freeshooters 19
3 Mateusz Goerke Mateusz Goerke intuum.pl 16
- Maciej Kesler Maciej Kesler Avers 16
- Paweł  Śliwa Paweł Śliwa Styrta Wrzeszcz FC 16

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Mateusz Goerke Mateusz Goerke intuum.pl 2
2 Szymon Kamiński Szymon Kamiński Avers 1.7
3 Maciej Kesler Maciej Kesler Avers 1.6
4 Piotr Habasiński Piotr Habasiński Freeshooters 1.5
5 Paweł Behlke Paweł Behlke Freeshooters 1.4

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Paweł Behlke Paweł Behlke Freeshooters 58
2 Krzysztof Puto Krzysztof Puto intuum.pl 49
3 Szymon Kamiński Szymon Kamiński Avers 45
4 Waldemar Szpręglewski Waldemar Szpręglewski Akademia Gepetto 41
5 Maciej Kesler Maciej Kesler Avers 39

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Paweł Behlke Paweł Behlke Freeshooters 5.3
2 Maciej Kesler Maciej Kesler Avers 3.9
3 Krzysztof Puto Krzysztof Puto intuum.pl 3.8
4 Patryk Krause Patryk Krause Styrta Wrzeszcz FC 3.5
5 Szymon Kamiński Szymon Kamiński Avers 3.5

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Łukasz Szarzyński Łukasz Szarzyński Nelton 3
2 Bartosz Dąbrowski Bartosz Dąbrowski Nelton 2
- Waldemar Szpręglewski Waldemar Szpręglewski Akademia Gepetto 2
- Jakub Marcinowski Jakub Marcinowski intuum.pl 2
- Przemysław  Konieczny Przemysław Konieczny Saymon System 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Maciej Możejko Maciej Możejko Vetrex 0.3
2 Kamil Jagłowski Kamil Jagłowski Kolejna Kolejka 0.3
3 Bartłomiej Pietruszka Bartłomiej Pietruszka Saymon System 0.3
- Paweł Kozioł Paweł Kozioł Galaxy Gdańsk 2.0. 0.3
- Rafał Łazuta Rafał Łazuta Galaxy Gdańsk 2.0. 0.3

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Arkadiusz Krajnik Arkadiusz Krajnik intuum.pl 1
- Michał Chojnacki Michał Chojnacki Avers 1
- Grzegorz Witek Grzegorz Witek Victus Apartamenty Sopot 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Michał Chojnacki Michał Chojnacki Avers 0.1
2 Arkadiusz Krajnik Arkadiusz Krajnik intuum.pl 0.1
3 Grzegorz Witek Grzegorz Witek Victus Apartamenty Sopot 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies