II LIGA GRUPA "A" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Cezary Dobrzelecki Cezary Dobrzelecki Jihad 35
2 Patryk Kondek Patryk Kondek Korporats 34
3 Robert Osmański Robert Osmański KLIDO 31
4 Bartłomiej Rutyna Bartłomiej Rutyna AB Flora 28
5 Szymon Kupniewski Szymon Kupniewski Korporats 26

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Dominik Depta Dominik Depta ASTE Kohorta 3.3
2 Cezary Dobrzelecki Cezary Dobrzelecki Jihad 2.7
3 Patryk Kondek Patryk Kondek Korporats 2.6
4 Robert Osmański Robert Osmański KLIDO 2.6
5 Bartłomiej Rutyna Bartłomiej Rutyna AB Flora 2.3

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Marcin Pawlicki Marcin Pawlicki Autos Gumisie 18
2 Artur Bubienko Artur Bubienko Oliwa Do Ognia 16
3 Cezary Dobrzelecki Cezary Dobrzelecki Jihad 15
- Łukasz Boroń Łukasz Boroń Jaguar Gdańsk 15
5 Dominik Gagat Dominik Gagat KLIDO 12

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Kamil Kusz Kamil Kusz NRF 1.7
2 Marcin Pawlicki Marcin Pawlicki Autos Gumisie 1.4
3 Rafał Kuźniarski Rafał Kuźniarski Decathlon Kartuska 1.3
4 Paweł Rzepnikowski Paweł Rzepnikowski Oliwa Do Ognia 1.3
5 Artur Bubienko Artur Bubienko Oliwa Do Ognia 1.2

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Cezary Dobrzelecki Cezary Dobrzelecki Jihad 50
2 Patryk Kondek Patryk Kondek Korporats 44
3 Robert Osmański Robert Osmański KLIDO 43
4 Szymon Kupniewski Szymon Kupniewski Korporats 38
- Łukasz Boroń Łukasz Boroń Jaguar Gdańsk 38

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Dominik Depta Dominik Depta ASTE Kohorta 4
2 Cezary Dobrzelecki Cezary Dobrzelecki Jihad 3.8
3 Robert Osmański Robert Osmański KLIDO 3.6
4 Patryk Kondek Patryk Kondek Korporats 3.4
5 Tomasz Musik Tomasz Musik Jaguar Gdańsk 3

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Michał Kowalczyk Michał Kowalczyk ASTE Kohorta 3
2 Artur Bubienko Artur Bubienko Oliwa Do Ognia 2
- Dawid Kwiatkowski Dawid Kwiatkowski NRF 2
4 Wojciech Kempiński Wojciech Kempiński Oliwa Do Ognia 1
- Mateusz Dolny Mateusz Dolny Oliwa Do Ognia 1

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Dawid Kwiatkowski Dawid Kwiatkowski NRF 0.3
- Wojciech Kempiński Wojciech Kempiński Oliwa Do Ognia 0.3
3 Michał Kowalczyk Michał Kowalczyk ASTE Kohorta 0.3
4 Rafał Węsierski Rafał Węsierski NRF 0.3
5 Kamil Piórek Kamil Piórek Decathlon Kartuska 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Marcin Lewandowski Marcin Lewandowski Oliwa Do Ognia 1
- Kamil Kusz Kamil Kusz NRF 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Kamil Kusz Kamil Kusz NRF 0.3
2 Marcin Lewandowski Marcin Lewandowski Oliwa Do Ognia 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies