IV LIGA GRUPA "B" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Oskar Kamiński Oskar Kamiński Hotelik Bach 58
2 Bartłomiej Rutyna Bartłomiej Rutyna AB Flora 49
3 Michał Jelionek Michał Jelionek AB Flora 34
4 Bartosz Bzowy Bartosz Bzowy Orły Północy BZ WBK 24
5 Łukasz Gocławski Łukasz Gocławski Chłopaki nie płaczą 19

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Oskar Kamiński Oskar Kamiński Hotelik Bach 4.5
2 Michał Jelionek Michał Jelionek AB Flora 4.3
3 Bartłomiej Rutyna Bartłomiej Rutyna AB Flora 3.8
4 Bartosz Kaczmarczyk Bartosz Kaczmarczyk JTI Polska Sp. z o.o. 2.7
5 Sylwester Rybus Sylwester Rybus Soprano Team 2.3

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Oskar Kamiński Oskar Kamiński Hotelik Bach 25
2 Bartłomiej Rutyna Bartłomiej Rutyna AB Flora 23
3 Bartosz Bzowy Bartosz Bzowy Orły Północy BZ WBK 17
4 Michał Jelionek Michał Jelionek AB Flora 16
5 Mateusz Ślusarz Mateusz Ślusarz Hotelik Bach 15

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Daniel Wiliński Daniel Wiliński Dream Team 2.3
2 Sylwester Rybus Sylwester Rybus Soprano Team 2.1
3 Mariusz Maciejewski Mariusz Maciejewski AB Flora 2
- Michał Jelionek Michał Jelionek AB Flora 2
5 Oskar Kamiński Oskar Kamiński Hotelik Bach 1.9

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Oskar Kamiński Oskar Kamiński Hotelik Bach 83
2 Bartłomiej Rutyna Bartłomiej Rutyna AB Flora 72
3 Michał Jelionek Michał Jelionek AB Flora 50
4 Bartosz Bzowy Bartosz Bzowy Orły Północy BZ WBK 41
5 Mateusz Ślusarz Mateusz Ślusarz Hotelik Bach 33

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Oskar Kamiński Oskar Kamiński Hotelik Bach 6.4
2 Michał Jelionek Michał Jelionek AB Flora 6.3
3 Bartłomiej Rutyna Bartłomiej Rutyna AB Flora 5.5
4 Daniel Wiliński Daniel Wiliński Dream Team 4.5
5 Sylwester Rybus Sylwester Rybus Soprano Team 4.4

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Damian Hirsz Damian Hirsz Soprano Team 2
- Łukasz Kurowski Łukasz Kurowski JTI Polska Sp. z o.o. 2
- Karol Husak Karol Husak JTI Polska Sp. z o.o. 2
- Rafał Bieszczad Rafał Bieszczad Sportowe Świry Gdańsk 2
- Kamil Bigus Kamil Bigus Sportowe Świry Gdańsk 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Patryk Grzymała Patryk Grzymała Soprano Team 0.3
2 Tomasz Socha Tomasz Socha EY 0.3
- Mateusz Rutkowski Mateusz Rutkowski Soprano Team 0.3
4 Rafał Bieszczad Rafał Bieszczad Sportowe Świry Gdańsk 0.2
5 Damian Hirsz Damian Hirsz Soprano Team 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Cezary Dzięgielewski Cezary Dzięgielewski Dream Team 1
- Kacper Wardecki Kacper Wardecki Soprano Team 1
- Mateusz Rutkowski Mateusz Rutkowski Soprano Team 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Mateusz Rutkowski Mateusz Rutkowski Soprano Team 0.3
2 Kacper Wardecki Kacper Wardecki Soprano Team 0.1
3 Cezary Dzięgielewski Cezary Dzięgielewski Dream Team 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies