III LIGA GRUPA "C" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Łukasz Boroń Łukasz Boroń Jaguar Gdańsk 39
2 Przemysław  Gornowicz Przemysław Gornowicz MG's Barber Shop 26
- Oskar Bąkowski Oskar Bąkowski Vectra S.A. 26
4 Radosław Kowalczyk Radosław Kowalczyk MSDF Pruszkovia 25
- Grzegorz Górski Grzegorz Górski La Furia Roja 25

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Łukasz Boroń Łukasz Boroń Jaguar Gdańsk 3
2 Kuba Poźniak Kuba Poźniak Płotex Meble 2.8
3 Tomasz Fierek Tomasz Fierek KP Pomerania Gdańsk 2.4
4 Dawid Tumiński Dawid Tumiński Płotex Meble 2.3
5 Radosław Kowalczyk Radosław Kowalczyk MSDF Pruszkovia 2.3

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Łukasz Boroń Łukasz Boroń Jaguar Gdańsk 22
- Paweł Michalec Paweł Michalec Remontowa PolamRem 22
3 Przemysław  Gornowicz Przemysław Gornowicz MG's Barber Shop 20
4 Oskar Bąkowski Oskar Bąkowski Vectra S.A. 19
5 Przemysław Kuciński Przemysław Kuciński La Furia Roja 17

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Paweł Michalec Paweł Michalec Remontowa PolamRem 1.8
2 Łukasz Boroń Łukasz Boroń Jaguar Gdańsk 1.7
3 Przemysław  Gornowicz Przemysław Gornowicz MG's Barber Shop 1.7
4 Kuba Poźniak Kuba Poźniak Płotex Meble 1.6
5 Aleks Nowak Aleks Nowak MSDF Pruszkovia 1.6

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Łukasz Boroń Łukasz Boroń Jaguar Gdańsk 61
2 Przemysław  Gornowicz Przemysław Gornowicz MG's Barber Shop 46
3 Oskar Bąkowski Oskar Bąkowski Vectra S.A. 45
4 Paweł Michalec Paweł Michalec Remontowa PolamRem 39
5 Kuba Poźniak Kuba Poźniak Płotex Meble 35

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Łukasz Boroń Łukasz Boroń Jaguar Gdańsk 4.7
2 Kuba Poźniak Kuba Poźniak Płotex Meble 4.4
3 Przemysław  Gornowicz Przemysław Gornowicz MG's Barber Shop 3.8
4 Oskar Bąkowski Oskar Bąkowski Vectra S.A. 3.5
5 Paweł Michalec Paweł Michalec Remontowa PolamRem 3.3

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Jakub Kasprzak Jakub Kasprzak ProStore Team 2
- Maciej Szpila Maciej Szpila KP Pomerania Gdańsk 2
- Przemysław Paszkowski Przemysław Paszkowski KP Pomerania Gdańsk 2
- Maciej Piech Maciej Piech KS Gdańsk 2
- Łukasz Pasek Łukasz Pasek La Furia Roja 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Grzegorz Wiczyński Grzegorz Wiczyński State Street Bank 0.5
2 Mateusz Orzeszek Mateusz Orzeszek MG's Barber Shop 0.3
3 Jakub Kasprzak Jakub Kasprzak ProStore Team 0.2
- Przemysław Paszkowski Przemysław Paszkowski KP Pomerania Gdańsk 0.2
- Maciej Szpila Maciej Szpila KP Pomerania Gdańsk 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Radosław Kowalczyk Radosław Kowalczyk MSDF Pruszkovia 1
- Rafał Galeński Rafał Galeński ProStore Team 1
- Maciej Szpila Maciej Szpila KP Pomerania Gdańsk 1
- Paweł Falba Paweł Falba KS Gdańsk 1
- Damian Kałuski Damian Kałuski ProStore Team 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Damian Kałuski Damian Kałuski ProStore Team 0.1
2 Rafał Galeński Rafał Galeński ProStore Team 0.1
3 Paweł Falba Paweł Falba KS Gdańsk 0.1
- Maciej Szpila Maciej Szpila KP Pomerania Gdańsk 0.1
5 Radosław Kowalczyk Radosław Kowalczyk MSDF Pruszkovia 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies