III LIGA GRUPA "B" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Łukasz Czarnowski Łukasz Czarnowski Baukrane Gdańsk 38
2 Krzysztof Janik Krzysztof Janik CNT-Centrum Napraw Technicznych 35
3 Maciej Kesler Maciej Kesler Avers 31
4 Mateusz Wojciechowski Mateusz Wojciechowski Jurkom Chwaszczyno 24
5 Mateusz Prinz Mateusz Prinz Visline 22

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Łukasz Czarnowski Łukasz Czarnowski Baukrane Gdańsk 3.8
2 Adrian Dałek Adrian Dałek ESSAV 3.4
3 Krzysztof Janik Krzysztof Janik CNT-Centrum Napraw Technicznych 2.7
4 Kacper Wrzask Kacper Wrzask Żurawie 2.6
5 Maciej Kesler Maciej Kesler Avers 2.6

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Mateusz Prinz Mateusz Prinz Visline 26
2 Remigiusz Grosch Remigiusz Grosch GDfootball - Portservice 21
3 Bartosz Koszykowski Bartosz Koszykowski InCore 19
4 Adam Mańkowski Adam Mańkowski Monitorowanie Rozwoju GAM 17
5 Krzysztof Janik Krzysztof Janik CNT-Centrum Napraw Technicznych 15

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Mateusz Prinz Mateusz Prinz Visline 2.2
2 Remigiusz Grosch Remigiusz Grosch GDfootball - Portservice 1.8
3 Bartosz Koszykowski Bartosz Koszykowski InCore 1.6
4 Mateusz Pencarski Mateusz Pencarski Baukrane Gdańsk 1.5
5 Łukasz Czarnowski Łukasz Czarnowski Baukrane Gdańsk 1.4

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Łukasz Czarnowski Łukasz Czarnowski Baukrane Gdańsk 52
2 Krzysztof Janik Krzysztof Janik CNT-Centrum Napraw Technicznych 50
3 Mateusz Prinz Mateusz Prinz Visline 48
4 Maciej Kesler Maciej Kesler Avers 45
5 Remigiusz Grosch Remigiusz Grosch GDfootball - Portservice 42

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Łukasz Czarnowski Łukasz Czarnowski Baukrane Gdańsk 5.2
2 Adrian Dałek Adrian Dałek ESSAV 4.2
3 Mateusz Prinz Mateusz Prinz Visline 4
4 Krzysztof Janik Krzysztof Janik CNT-Centrum Napraw Technicznych 3.8
5 Maciej Kesler Maciej Kesler Avers 3.8

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Grzegorz Gruchała Grzegorz Gruchała Visline 2
- Aleksander Palejczuk Aleksander Palejczuk InCore 2
- Michał Chojnacki Michał Chojnacki Avers 2
- Mariusz Krotla Mariusz Krotla Baukrane Gdańsk 2
- Artur Frankowski Artur Frankowski Jurkom Chwaszczyno 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Maciej Szlachecki Maciej Szlachecki Jurkom Chwaszczyno 1
2 Kacper Wrzask Kacper Wrzask Żurawie 0.4
- Aleksander Palejczuk Aleksander Palejczuk InCore 0.4
4 Mariusz Krotla Mariusz Krotla Baukrane Gdańsk 0.2
5 Paweł Dałek Paweł Dałek ESSAV 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Maciej Dałek Maciej Dałek ESSAV 1
- Łukasz Rachfał Łukasz Rachfał Avers 1
- Łukasz Czarnowski Łukasz Czarnowski Baukrane Gdańsk 1
- Jarosław Domel Jarosław Domel Barcaria 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Jarosław Domel Jarosław Domel Barcaria 0.2
2 Łukasz Rachfał Łukasz Rachfał Avers 0.1
3 Łukasz Czarnowski Łukasz Czarnowski Baukrane Gdańsk 0.1
4 Maciej Dałek Maciej Dałek ESSAV 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies