II LIGA GRUPA "B" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Krzysztof Puto Krzysztof Puto intuum.pl 39
2 Piotr Wardowski Piotr Wardowski Radio Gdańsk 35
3 Szymon Kupniewski Szymon Kupniewski Korporats 24
4 Mateusz Goerke Mateusz Goerke intuum.pl 21
5 Sergey Shkurin Sergey Shkurin TAI Work Sp. z o.o. 19

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Piotr Wardowski Piotr Wardowski Radio Gdańsk 3.9
2 Maciej Kostrzewa Maciej Kostrzewa Szatnia 116 3.3
- Krzysztof Puto Krzysztof Puto intuum.pl 3.3
4 Szymon Kupniewski Szymon Kupniewski Korporats 2.4
5 Mateusz Goerke Mateusz Goerke intuum.pl 2.1

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Mateusz Goerke Mateusz Goerke intuum.pl 25
2 Maciej Gębal Maciej Gębal Radio Gdańsk 16
3 Sergey Shkurin Sergey Shkurin TAI Work Sp. z o.o. 13
4 Bartosz Przybyszewski Bartosz Przybyszewski NRF 12
- Krzysztof Puto Krzysztof Puto intuum.pl 12

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Mateusz Goerke Mateusz Goerke intuum.pl 2.5
2 Maciej Gębal Maciej Gębal Radio Gdańsk 2
- Patryk Czura Patryk Czura Korporats 2
4 Michał Kopka Michał Kopka Szatnia 116 1.3
- Cezary Dobrzelecki Cezary Dobrzelecki Jihad 1.3

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Krzysztof Puto Krzysztof Puto intuum.pl 51
2 Mateusz Goerke Mateusz Goerke intuum.pl 46
3 Piotr Wardowski Piotr Wardowski Radio Gdańsk 45
4 Sergey Shkurin Sergey Shkurin TAI Work Sp. z o.o. 32
5 Szymon Kupniewski Szymon Kupniewski Korporats 30

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Piotr Wardowski Piotr Wardowski Radio Gdańsk 5
2 Mateusz Goerke Mateusz Goerke intuum.pl 4.6
3 Krzysztof Puto Krzysztof Puto intuum.pl 4.3
4 Maciej Kostrzewa Maciej Kostrzewa Szatnia 116 4
5 Cezary Dobrzelecki Cezary Dobrzelecki Jihad 3.1

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Bartosz Przybyszewski Bartosz Przybyszewski NRF 3
2 Piotr Wardowski Piotr Wardowski Radio Gdańsk 2
- Jakub Wójcik Jakub Wójcik TinTech 2
- Łukasz Szulc Łukasz Szulc Jihad 2
- Krzysztof Dąbrowski Krzysztof Dąbrowski Korporats 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Krzysztof Dąbrowski Krzysztof Dąbrowski Korporats 0.7
2 Jarosław  Rożak Jarosław Rożak TinTech 0.5
3 Jakub Wójcik Jakub Wójcik TinTech 0.4
4 Łukasz Szulc Łukasz Szulc Jihad 0.3
5 Waldemar Szpręglewski Waldemar Szpręglewski Akademia Gepetto 0.3

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Bartosz Dąbrowski Bartosz Dąbrowski Nelton 1
- Szymon Kupniewski Szymon Kupniewski Korporats 1
- Damian Mihal Damian Mihal Korporats 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Damian Mihal Damian Mihal Korporats 0.1
2 Bartosz Dąbrowski Bartosz Dąbrowski Nelton 0.1
- Szymon Kupniewski Szymon Kupniewski Korporats 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies