II LIGA GRUPA "A" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Kuba Czachorowski Kuba Czachorowski Grupa Lotos 34
2 Piotr Nowosielski Piotr Nowosielski Gang Lambady 31
3 Aleks Hillar Aleks Hillar InPost Wyspiarze 21
4 Patryk Czerwiński Patryk Czerwiński F.C. 3City 20
5 Jacek Fularczyk Jacek Fularczyk ASTE Kohorta 19

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Krzysztof Rusinek Krzysztof Rusinek InPost Wyspiarze 3.7
2 Kuba Czachorowski Kuba Czachorowski Grupa Lotos 2.8
3 Mateusz Wólczyński Mateusz Wólczyński F.C. 3City 2.5
4 Piotr Nowosielski Piotr Nowosielski Gang Lambady 2.4
5 Robert Osmański Robert Osmański KLIDO 2.3

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Radosław Bakulski Radosław Bakulski InPost Wyspiarze 22
2 Piotr Nowosielski Piotr Nowosielski Gang Lambady 20
3 Michał Kowalczyk Michał Kowalczyk ASTE Kohorta 16
4 Patryk Czerwiński Patryk Czerwiński F.C. 3City 14
- Mateusz Patera Mateusz Patera Vetrex 14

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Krzysztof Rusinek Krzysztof Rusinek InPost Wyspiarze 2
2 Michał Kowalczyk Michał Kowalczyk ASTE Kohorta 1.8
3 Grzegorz Gliszczyński Grzegorz Gliszczyński ASTE Kohorta 1.7
4 Radosław Bakulski Radosław Bakulski InPost Wyspiarze 1.7
5 Dominik Gagat Dominik Gagat KLIDO 1.7

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Piotr Nowosielski Piotr Nowosielski Gang Lambady 51
2 Kuba Czachorowski Kuba Czachorowski Grupa Lotos 44
3 Radosław Bakulski Radosław Bakulski InPost Wyspiarze 35
4 Patryk Czerwiński Patryk Czerwiński F.C. 3City 34
- 34

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ
1 Krzysztof Rusinek Krzysztof Rusinek InPost Wyspiarze 5.7
2 Piotr Nowosielski Piotr Nowosielski Gang Lambady 3.9
3 Kuba Czachorowski Kuba Czachorowski Grupa Lotos 3.7
4 Robert Osmański Robert Osmański KLIDO 3.5
5 Mateusz Wólczyński Mateusz Wólczyński F.C. 3City 3.2

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻÓŁTE KARTKI
1 Mateusz Płomiński Mateusz Płomiński Oliwa Do Ognia 2
- Łukasz Jagodziński Łukasz Jagodziński Oliwa Do Ognia 2
- Jacek Fularczyk Jacek Fularczyk ASTE Kohorta 2
- Łukasz Mandryk Łukasz Mandryk Styrta Wrzeszcz FC 2
5 Marcin Lewandowski Marcin Lewandowski Oliwa Do Ognia 1

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻÓŁTE KARTKI NA MECZ
1 Grzegorz Mrotek Grzegorz Mrotek F.C. 3City 0.3
2 Adrian Przybyła Adrian Przybyła Gang Lambady 0.3
- Paweł Szmigiera Paweł Szmigiera Gang Lambady 0.3
4 Łukasz Jagodziński Łukasz Jagodziński Oliwa Do Ognia 0.2
5 Jacek Fularczyk Jacek Fularczyk ASTE Kohorta 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CZERWONE KARTKI
1 Tomasz Kubiczek Tomasz Kubiczek Victus Apartamenty Sopot 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CZERWONE KARTKI NA MECZ
1 Tomasz Kubiczek Tomasz Kubiczek Victus Apartamenty Sopot 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies