I LIGA Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Damian Kugiel Damian Kugiel Ego Club Sopot 30
2 Mariusz Marszeniuk Mariusz Marszeniuk HG Solutions 19
3 Krzysztof Puto Krzysztof Puto Contact Finance 15
4 Grzegorz Musik Grzegorz Musik HG Solutions 11
- Kamil Borkowski Kamil Borkowski Filtry Liqui Moly Gdańsk 11

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Damian Kugiel Damian Kugiel Ego Club Sopot 5
2 Mariusz Marszeniuk Mariusz Marszeniuk HG Solutions 2.1
3 Krzysztof Grzebiński Krzysztof Grzebiński ASTE Kohorta 2
- Dominik Depta Dominik Depta Ego Club Sopot 2
- Sebastian Lisocki Sebastian Lisocki Team Currenda 2

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Michał Horbacz Michał Horbacz Ego Club Sopot 14
2 Krystian Rąbczyk Krystian Rąbczyk Ego Club Sopot 13
3 Grzegorz Musik Grzegorz Musik HG Solutions 11
4 Kamil Borkowski Kamil Borkowski Filtry Liqui Moly Gdańsk 10
5 Krzysztof Puto Krzysztof Puto Contact Finance 9

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Krystian Rąbczyk Krystian Rąbczyk Ego Club Sopot 1.9
2 Maciej Osłowski Maciej Osłowski Ego Club Sopot 1.8
3 Dominik Depta Dominik Depta Ego Club Sopot 1.6
4 Michał Horbacz Michał Horbacz Ego Club Sopot 1.6
5 Tomasz Poźniak Tomasz Poźniak Ego Club Sopot 1.5

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Damian Kugiel Damian Kugiel Ego Club Sopot 36
2 Mariusz Marszeniuk Mariusz Marszeniuk HG Solutions 25
3 Michał Horbacz Michał Horbacz Ego Club Sopot 24
- Krzysztof Puto Krzysztof Puto Contact Finance 24
5 Krystian Rąbczyk Krystian Rąbczyk Ego Club Sopot 23

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Damian Kugiel Damian Kugiel Ego Club Sopot 6
2 Dominik Depta Dominik Depta Ego Club Sopot 3.6
3 Krystian Rąbczyk Krystian Rąbczyk Ego Club Sopot 3.3
4 Sebastian Lisocki Sebastian Lisocki Team Currenda 3
- Krzysztof Puto Krzysztof Puto Contact Finance 3

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Sergey Shkurin Sergey Shkurin TAI Work Sp. z o.o. 3
2 Przemysław Ogarek Przemysław Ogarek Contact Finance 2
- Łukasz Jagodziński Łukasz Jagodziński Oliwa Do Ognia 2
- Mikołaj Kowalski Mikołaj Kowalski ProStore 2
- Błażej Moszczyński Błażej Moszczyński Team Currenda 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Łukasz Wilamowski Łukasz Wilamowski Ego Club Sopot 1
2 Sergey Shkurin Sergey Shkurin TAI Work Sp. z o.o. 0.5
3 Mikołaj Kowalski Mikołaj Kowalski ProStore 0.4
4 Ivan Niesteruk Ivan Niesteruk TAI Work Sp. z o.o. 0.3
- Denis Kudenkov Denis Kudenkov TAI Work Sp. z o.o. 0.3

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Jakub Marcinowski Jakub Marcinowski Contact Finance 1
- Marek Cirkowski Marek Cirkowski Maj Projekt 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Marek Cirkowski Marek Cirkowski Maj Projekt 0.1
- Jakub Marcinowski Jakub Marcinowski Contact Finance 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies