III LIGA GRUPA "D" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Anton Ostryi Anton Ostryi TAI Work Sp. z o.o. 56
2 Costantino Giacobbe Costantino Giacobbe BiałoAzzurri FC 32
3 Viktor Rybak Viktor Rybak TAI Work Sp. z o.o. 30
4 Oleksii Zhukov Oleksii Zhukov TAI Work Sp. z o.o. 29
5 Piotr Strąk Piotr Strąk Freeshooters 24

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Anton Ostryi Anton Ostryi TAI Work Sp. z o.o. 4
2 Costantino Giacobbe Costantino Giacobbe BiałoAzzurri FC 2.7
3 Viktor Rybak Viktor Rybak TAI Work Sp. z o.o. 2.1
4 Oleksii Zhukov Oleksii Zhukov TAI Work Sp. z o.o. 2.1
5 Krzysztof Janik Krzysztof Janik CNT-Centrum Napraw Technicznych 1.8

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Oleksii Zhukov Oleksii Zhukov TAI Work Sp. z o.o. 36
2 Anton Ostryi Anton Ostryi TAI Work Sp. z o.o. 29
3 Oleksandr Mazenko Oleksandr Mazenko TAI Work Sp. z o.o. 20
4 Viktor Rybak Viktor Rybak TAI Work Sp. z o.o. 17
5 Denys Bozhko Denys Bozhko TAI Work Sp. z o.o. 16

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Oleksii Zhukov Oleksii Zhukov TAI Work Sp. z o.o. 2.6
2 Anton Ostryi Anton Ostryi TAI Work Sp. z o.o. 2.1
3 Denys Bozhko Denys Bozhko TAI Work Sp. z o.o. 1.5
4 Oleksandr Mazenko Oleksandr Mazenko TAI Work Sp. z o.o. 1.4
5 Michał Berdys Michał Berdys Remontowa PolamRem 1.3

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Anton Ostryi Anton Ostryi TAI Work Sp. z o.o. 85
2 Oleksii Zhukov Oleksii Zhukov TAI Work Sp. z o.o. 65
3 Viktor Rybak Viktor Rybak TAI Work Sp. z o.o. 47
4 Costantino Giacobbe Costantino Giacobbe BiałoAzzurri FC 38
5 Krzysztof Janik Krzysztof Janik CNT-Centrum Napraw Technicznych 29

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Anton Ostryi Anton Ostryi TAI Work Sp. z o.o. 6.1
2 Oleksii Zhukov Oleksii Zhukov TAI Work Sp. z o.o. 4.6
3 Viktor Rybak Viktor Rybak TAI Work Sp. z o.o. 3.4
4 Costantino Giacobbe Costantino Giacobbe BiałoAzzurri FC 3.2
5 Michał Berdys Michał Berdys Remontowa PolamRem 2.7

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Sebastian Rydyger Sebastian Rydyger Avers 3
2 Paweł Tadej Paweł Tadej Avers 2
- Michał Janowski Michał Janowski Avers 2
- Konrad Urbowski Konrad Urbowski FC Piwkarze 2
- Krzysztof Busłowski Krzysztof Busłowski FC Piwkarze 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Krzysztof Wiśniewski Krzysztof Wiśniewski Avers 0.3
2 Sebastian Rydyger Sebastian Rydyger Avers 0.2
3 Krystian Patok Krystian Patok Vectra S.A. 0.2
4 Oskar Bąkowski Oskar Bąkowski Vectra S.A. 0.2
5 Sebastian Jonik Sebastian Jonik Vectra S.A. 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Michał Berdys Michał Berdys Remontowa PolamRem 1
- Oleksandr Mazenko Oleksandr Mazenko TAI Work Sp. z o.o. 1
- Michał Wierciński Michał Wierciński Vectra S.A. 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Michał Berdys Michał Berdys Remontowa PolamRem 0.1
2 Michał Wierciński Michał Wierciński Vectra S.A. 0.1
3 Oleksandr Mazenko Oleksandr Mazenko TAI Work Sp. z o.o. 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies