III LIGA GRUPA "B" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Waldemar Szpręglewski Waldemar Szpręglewski SILED 41
2 Tomasz Zgliński Tomasz Zgliński FC RedTube 25
- Łukasz Boroń Łukasz Boroń Jaguar Gdańsk 25
4 Bartosz Olszewski Bartosz Olszewski Victus Apartamenty Sopot 24
5 Karol Wierzba Karol Wierzba ROL.KO 19

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Waldemar Szpręglewski Waldemar Szpręglewski SILED 3.2
2 Bartosz Olszewski Bartosz Olszewski Victus Apartamenty Sopot 2.4
3 Daniel Różański Daniel Różański Victus Apartamenty Sopot 2
4 Łukasz Boroń Łukasz Boroń Jaguar Gdańsk 1.9
- Tomasz Zgliński Tomasz Zgliński FC RedTube 1.9

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Łukasz Szudzik Łukasz Szudzik ROL.KO 29
2 Mateusz Andrysiak Mateusz Andrysiak SILED 18
- Dawid Brzóska Dawid Brzóska SILED 18
4 Piotr Świtlik Piotr Świtlik FC RedTube 13
- Łukasz Boroń Łukasz Boroń Jaguar Gdańsk 13

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Łukasz Szudzik Łukasz Szudzik ROL.KO 2.4
2 Dawid Brzóska Dawid Brzóska SILED 2
3 Daniel Różański Daniel Różański Victus Apartamenty Sopot 1.5
4 Mateusz Andrysiak Mateusz Andrysiak SILED 1.4
5 Daniel Chrzanowski Daniel Chrzanowski Victus Apartamenty Sopot 1.2

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Waldemar Szpręglewski Waldemar Szpręglewski SILED 52
2 Łukasz Szudzik Łukasz Szudzik ROL.KO 43
3 Łukasz Boroń Łukasz Boroń Jaguar Gdańsk 38
4 Tomasz Zgliński Tomasz Zgliński FC RedTube 32
5 Karol Wierzba Karol Wierzba ROL.KO 29

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Waldemar Szpręglewski Waldemar Szpręglewski SILED 4
2 Łukasz Szudzik Łukasz Szudzik ROL.KO 3.6
3 Daniel Różański Daniel Różański Victus Apartamenty Sopot 3.5
4 Łukasz Boroń Łukasz Boroń Jaguar Gdańsk 2.9
5 Bartosz Olszewski Bartosz Olszewski Victus Apartamenty Sopot 2.8

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Grzegorz Gruchała Grzegorz Gruchała Visline 4
2 Piotr Marcinkowski Piotr Marcinkowski aptekagemini.pl 2
- Maciej Piech Maciej Piech Aquapark Sopot 2
- Łukasz Kachel Łukasz Kachel Leśniewski 2
- Waldemar Szpręglewski Waldemar Szpręglewski SILED 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Grzegorz Gruchała Grzegorz Gruchała Visline 0.4
2 Miłosz Konkel Miłosz Konkel Jaguar Gdańsk 0.2
3 Łukasz Kachel Łukasz Kachel Leśniewski 0.2
- Maciej Piech Maciej Piech Aquapark Sopot 0.2
- Marcin Malinowski Marcin Malinowski Jaguar Gdańsk 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Andrzej Wisniewski Andrzej Wisniewski Aquapark Sopot 1
- Marcin Pilzek Marcin Pilzek Jaguar Gdańsk 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Andrzej Wisniewski Andrzej Wisniewski Aquapark Sopot 0.1
2 Marcin Pilzek Marcin Pilzek Jaguar Gdańsk 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies