III LIGA GRUPA "A" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Patryk  Jarząbek Patryk Jarząbek KP Pomerania Gdańsk 54
2 Łukasz Dziengielewicz Łukasz Dziengielewicz Pomorska S.C. 33
3 Łukasz Czarnowski Łukasz Czarnowski Baukrane Gdańsk 31
4 Marek Steinborn Marek Steinborn Baukrane Gdańsk 27
5 Kamil Dziengielewicz Kamil Dziengielewicz Pomorska S.C. 22

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Patryk  Jarząbek Patryk Jarząbek KP Pomerania Gdańsk 4.9
2 Łukasz Dziengielewicz Łukasz Dziengielewicz Pomorska S.C. 3
3 Łukasz Czarnowski Łukasz Czarnowski Baukrane Gdańsk 2.4
4 Marek Steinborn Marek Steinborn Baukrane Gdańsk 2.3
5 Michał Nawrot Michał Nawrot Gazprom Gdańsk 2.1

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Łukasz Czarnowski Łukasz Czarnowski Baukrane Gdańsk 22
2 Karol Hiska Karol Hiska Alpro Gdańsk 20
3 Kacper Bobiński Kacper Bobiński KP Pomerania Gdańsk 17
4 Kamil Dziengielewicz Kamil Dziengielewicz Pomorska S.C. 16
5 Maciej Krupiński Maciej Krupiński Gazprom Gdańsk 13

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Łukasz Czarnowski Łukasz Czarnowski Baukrane Gdańsk 1.7
2 Maciej Krupiński Maciej Krupiński Gazprom Gdańsk 1.6
3 Maciej Daniluk Maciej Daniluk Gazprom Gdańsk 1.6
4 Karol Hiska Karol Hiska Alpro Gdańsk 1.5
5 Kamil Dziengielewicz Kamil Dziengielewicz Pomorska S.C. 1.5

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Patryk  Jarząbek Patryk Jarząbek KP Pomerania Gdańsk 66
2 Łukasz Czarnowski Łukasz Czarnowski Baukrane Gdańsk 53
3 Łukasz Dziengielewicz Łukasz Dziengielewicz Pomorska S.C. 46
4 Marek Steinborn Marek Steinborn Baukrane Gdańsk 38
- Kamil Dziengielewicz Kamil Dziengielewicz Pomorska S.C. 38

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Patryk  Jarząbek Patryk Jarząbek KP Pomerania Gdańsk 6
2 Łukasz Dziengielewicz Łukasz Dziengielewicz Pomorska S.C. 4.2
3 Łukasz Czarnowski Łukasz Czarnowski Baukrane Gdańsk 4.1
4 Kamil Dziengielewicz Kamil Dziengielewicz Pomorska S.C. 3.5
5 Michał Nawrot Michał Nawrot Gazprom Gdańsk 3.4

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Kamil Dziengielewicz Kamil Dziengielewicz Pomorska S.C. 4
2 Ryszard Sobański Ryszard Sobański Alpro Gdańsk 3
- Piotr Grzybowski Piotr Grzybowski Restauracja SET (Kraken Gdańsk) 3
- Marcin Czugan Marcin Czugan Okręgowa Izba Radców Prawnych Gdańsk 3
5 Mateusz Maciejczyk Mateusz Maciejczyk Restauracja SET (Kraken Gdańsk) 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Kamil Dziengielewicz Kamil Dziengielewicz Pomorska S.C. 0.4
2 Piotr Grzybowski Piotr Grzybowski Restauracja SET (Kraken Gdańsk) 0.3
- Marcin Czugan Marcin Czugan Okręgowa Izba Radców Prawnych Gdańsk 0.3
4 Adrian Kusznerczuk Adrian Kusznerczuk Gazprom Gdańsk 0.3
5 Ryszard Sobański Ryszard Sobański Alpro Gdańsk 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Ryszard Sobański Ryszard Sobański Alpro Gdańsk 1
- Łukasz Kubacz Łukasz Kubacz Alpro Gdańsk 1
- Paweł Szóstak Paweł Szóstak Baukrane Gdańsk 1
- Piotr Piliński Piotr Piliński SII Gdańsk 1
- Jakub Piłat Jakub Piłat KP Pomerania Gdańsk 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Jakub Piłat Jakub Piłat KP Pomerania Gdańsk 0.3
2 Tomasz Sikorski Tomasz Sikorski Alpro Gdańsk 0.1
3 Marcin Woźniak Marcin Woźniak Okręgowa Izba Radców Prawnych Gdańsk 0.1
4 Piotr Piliński Piotr Piliński SII Gdańsk 0.1
5 Paweł Szóstak Paweł Szóstak Baukrane Gdańsk 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies