II LIGA GRUPA "B" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Piotr Lisowski Piotr Lisowski Zoompak Team 54
2 Piotr Wardowski Piotr Wardowski Radio Gdańsk 53
3 Miłosz Paszkiewicz Miłosz Paszkiewicz Ośrodek sportowo-szkoleniowy Adria 30
4 Łukasz Borawski Łukasz Borawski Hanza Lider Gdańsk 25
5 Łukasz Powarzyński Łukasz Powarzyński TinTech 23

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Piotr Lisowski Piotr Lisowski Zoompak Team 5.4
2 Piotr Wardowski Piotr Wardowski Radio Gdańsk 5.3
3 Miłosz Paszkiewicz Miłosz Paszkiewicz Ośrodek sportowo-szkoleniowy Adria 2.5
4 Łukasz Powarzyński Łukasz Powarzyński TinTech 2.3
5 Łukasz Borawski Łukasz Borawski Hanza Lider Gdańsk 2.1

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Adam Lamczyk Adam Lamczyk Hanza Lider Gdańsk 30
2 Karol Kowalczyk Karol Kowalczyk ASTE Kohorta 29
3 Piotr Formela Piotr Formela Radio Gdańsk 28
4 Piotr Wardowski Piotr Wardowski Radio Gdańsk 21
5 Radosław Bakulski Radosław Bakulski InPost Wyspiarze 16

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Karol Kowalczyk Karol Kowalczyk ASTE Kohorta 2.4
2 Adam Lamczyk Adam Lamczyk Hanza Lider Gdańsk 2.3
3 Piotr Formela Piotr Formela Radio Gdańsk 2.2
4 Piotr Wardowski Piotr Wardowski Radio Gdańsk 2.1
5 Mariusz Dabkiewicz Mariusz Dabkiewicz ASTE Kohorta 1.3

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Piotr Wardowski Piotr Wardowski Radio Gdańsk 74
2 Piotr Lisowski Piotr Lisowski Zoompak Team 66
3 Karol Kowalczyk Karol Kowalczyk ASTE Kohorta 49
4 Adam Lamczyk Adam Lamczyk Hanza Lider Gdańsk 48
5 Piotr Formela Piotr Formela Radio Gdańsk 43

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Piotr Wardowski Piotr Wardowski Radio Gdańsk 7.4
2 Piotr Lisowski Piotr Lisowski Zoompak Team 6.6
3 Karol Kowalczyk Karol Kowalczyk ASTE Kohorta 4.1
4 Adam Lamczyk Adam Lamczyk Hanza Lider Gdańsk 3.7
5 Łukasz Powarzyński Łukasz Powarzyński TinTech 3.5

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Oskar Majkowski Oskar Majkowski InPost Wyspiarze 3
- Rafał Żol Rafał Żol Zoompak Team 3
3 Karol Kowalczyk Karol Kowalczyk ASTE Kohorta 2
- Bartosz Bona Bartosz Bona InPost Wyspiarze 2
- Mateusz Włodkowski Mateusz Włodkowski InPost Wyspiarze 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Oskar Majkowski Oskar Majkowski InPost Wyspiarze 0.2
- Rafał Żol Rafał Żol Zoompak Team 0.2
3 Przemysław Wrotny Przemysław Wrotny TinTech 0.2
- Sylwester Bieńkowski Sylwester Bieńkowski Nelton 0.2
5 Maciej Suchocki Maciej Suchocki Nelton 0.2

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies