II LIGA GRUPA "A" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Maciej Kostrzewa Maciej Kostrzewa Oliwa Do Ognia 37
2 Patryk Kondek Patryk Kondek Korporats 35
- Kuba Czachorowski Kuba Czachorowski Grupa Lotos 35
4 Marek Wasicki Marek Wasicki Młody Byron 33
5 Michael Buraczewski Michael Buraczewski LeviCare.pl 26

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Patryk Kondek Patryk Kondek Korporats 3.2
2 Maciej Kostrzewa Maciej Kostrzewa Oliwa Do Ognia 3.1
3 Marek Wasicki Marek Wasicki Młody Byron 3
4 Kuba Czachorowski Kuba Czachorowski Grupa Lotos 2.9
5 Michael Buraczewski Michael Buraczewski LeviCare.pl 2.4

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Aleksander Litwin Aleksander Litwin AST Wrzeszcz 28
2 Szymon Kupniewski Szymon Kupniewski Korporats 20
3 Patrycjusz Kosik Patrycjusz Kosik Barcaria 17
- Michał Jędrzejewski Michał Jędrzejewski AST Wrzeszcz 17
5 Kacper Witkowski Kacper Witkowski Grupa Lotos 15

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Aleksander Litwin Aleksander Litwin AST Wrzeszcz 2.2
2 Szymon Kupniewski Szymon Kupniewski Korporats 1.8
3 Wojciech  Uzar Wojciech Uzar Młody Byron 1.4
4 Marek Wasicki Marek Wasicki Młody Byron 1.4
5 Michał Jędrzejewski Michał Jędrzejewski AST Wrzeszcz 1.3

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Aleksander Litwin Aleksander Litwin AST Wrzeszcz 52
2 Maciej Kostrzewa Maciej Kostrzewa Oliwa Do Ognia 49
3 Marek Wasicki Marek Wasicki Młody Byron 48
4 Patryk Kondek Patryk Kondek Korporats 45
5 Kuba Czachorowski Kuba Czachorowski Grupa Lotos 44

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Marek Wasicki Marek Wasicki Młody Byron 4.4
2 Patryk Kondek Patryk Kondek Korporats 4.1
3 Maciej Kostrzewa Maciej Kostrzewa Oliwa Do Ognia 4.1
4 Aleksander Litwin Aleksander Litwin AST Wrzeszcz 4
5 Kuba Czachorowski Kuba Czachorowski Grupa Lotos 3.7

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Mateusz Bujak Mateusz Bujak AST Wrzeszcz 4
2 Tomasz Prusko Tomasz Prusko LeviCare.pl 3
- Marcin Lewandowski Marcin Lewandowski Oliwa Do Ognia 3
4 Mateusz Kosiedowski Mateusz Kosiedowski Barcaria 2
- Michał Jędrzejewski Michał Jędrzejewski AST Wrzeszcz 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Mateusz Bujak Mateusz Bujak AST Wrzeszcz 0.3
2 Tomasz Prusko Tomasz Prusko LeviCare.pl 0.3
- Mateusz Szczepkowski Mateusz Szczepkowski KLIDO 0.3
- Marcin Lewandowski Marcin Lewandowski Oliwa Do Ognia 0.3
5 Jan  Wyrwiński Jan Wyrwiński Simpro 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Damian Podkański Damian Podkański LeviCare.pl 1
- Mariusz Panowicz Mariusz Panowicz F.C. 3City 1
- Kamil Dębkowski Kamil Dębkowski KLIDO 1
- Janusz Melaniuk Janusz Melaniuk Młody Byron 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Kamil Dębkowski Kamil Dębkowski KLIDO 0.1
2 Janusz Melaniuk Janusz Melaniuk Młody Byron 0.1
- Damian Podkański Damian Podkański LeviCare.pl 0.1
4 Mariusz Panowicz Mariusz Panowicz F.C. 3City 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies