III LIGA GRUPA "D" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Krzysztof Rusinek Krzysztof Rusinek Zielke Team 50
2 Piotr Lisowski Piotr Lisowski Zoompak Team 42
3 Michał Jelionek Michał Jelionek Zielke Team 32
4 Michał Berdys Michał Berdys Remontowa PolamRem 30
- Maciej Stromski Maciej Stromski Wściekłe Psy 30

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Krzysztof Rusinek Krzysztof Rusinek Zielke Team 5
2 Piotr Lisowski Piotr Lisowski Zoompak Team 3.2
3 Michał Jelionek Michał Jelionek Zielke Team 2.9
4 Maciej Stromski Maciej Stromski Wściekłe Psy 2.7
5 Michał Berdys Michał Berdys Remontowa PolamRem 2.5

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Rafał Żol Rafał Żol Zoompak Team 27
2 Krzysztof Rusinek Krzysztof Rusinek Zielke Team 26
3 Tomasz Wólczyński Tomasz Wólczyński Zoompak Team 22
4 Michał Jelionek Michał Jelionek Zielke Team 20
5 Krzysztof Nowakowski Krzysztof Nowakowski Wściekłe Psy 18

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Krzysztof Rusinek Krzysztof Rusinek Zielke Team 2.6
2 Rafał Żol Rafał Żol Zoompak Team 2.1
3 Michał Jelionek Michał Jelionek Zielke Team 1.8
4 Szymon Kaliszewski Szymon Kaliszewski Restauracja SET (Kraken Gdańsk) 1.8
5 Tomasz Wólczyński Tomasz Wólczyński Zoompak Team 1.7

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Krzysztof Rusinek Krzysztof Rusinek Zielke Team 76
2 Michał Jelionek Michał Jelionek Zielke Team 52
3 Piotr Lisowski Piotr Lisowski Zoompak Team 51
4 Maciej Stromski Maciej Stromski Wściekłe Psy 43
- Michał Berdys Michał Berdys Remontowa PolamRem 43

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Krzysztof Rusinek Krzysztof Rusinek Zielke Team 7.6
2 Michał Jelionek Michał Jelionek Zielke Team 4.7
3 Piotr Lisowski Piotr Lisowski Zoompak Team 3.9
4 Maciej Stromski Maciej Stromski Wściekłe Psy 3.9
5 Michał Wiśniewski Michał Wiśniewski Ośrodek sportowo-szkoleniowy Adria 3.7

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Grzegorz Piątkowski Grzegorz Piątkowski Młode Wilki 2
2 Emil Ostapko Emil Ostapko Ośrodek sportowo-szkoleniowy Adria 1
- Maciej Liberski Maciej Liberski State Street Bank 1
- Dawid Szotek Dawid Szotek State Street Bank 1
- Rafał Kuźma-Ebel Rafał Kuźma-Ebel Victus Apartamenty Sopot 1

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Grzegorz Piątkowski Grzegorz Piątkowski Młode Wilki 0.2
2 Rafał Kuźma-Ebel Rafał Kuźma-Ebel Victus Apartamenty Sopot 0.1
3 Paweł Deliga Paweł Deliga Remontowa PolamRem 0.1
- Łukasz Rachfał Łukasz Rachfał Avers 0.1
5 Dominik Gagat Dominik Gagat KLIDO 0.1

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Jan Gołąb Jan Gołąb Soprano Team 1
- Łukasz Rachfał Łukasz Rachfał Avers 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Łukasz Rachfał Łukasz Rachfał Avers 0.1
2 Jan Gołąb Jan Gołąb Soprano Team 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies