III LIGA GRUPA "C" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Artur Olszewski Artur Olszewski Kolejna Kolejka 22
2 Mateusz Pawlak Mateusz Pawlak ROL.KO 21
3 Michał Brzoska Michał Brzoska Vetrex 20
4 Damian Remiszka Damian Remiszka KS Gałęziste 18
5 Marek Brzóska Marek Brzóska SII Gdańsk 17

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Mateusz Pawlak Mateusz Pawlak ROL.KO 2.3
2 Artur Olszewski Artur Olszewski Kolejna Kolejka 1.7
3 Michał Brzoska Michał Brzoska Vetrex 1.5
4 Marcin Czugan Marcin Czugan Okręgowa Izba Radców Prawnych Gdańsk 1.5
5 Damian Remiszka Damian Remiszka KS Gałęziste 1.4

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Marek Skowroński Marek Skowroński KS Gałęziste 26
2 Patryk Czerwiński Patryk Czerwiński F.C. 3City 20
3 Damian Kur Damian Kur Kolejna Kolejka 16
4 Artur Olszewski Artur Olszewski Kolejna Kolejka 15
5 Michał Brzoska Michał Brzoska Vetrex 13

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Marek Skowroński Marek Skowroński KS Gałęziste 2.4
2 Patryk Czerwiński Patryk Czerwiński F.C. 3City 1.5
3 Damian Kur Damian Kur Kolejna Kolejka 1.2
4 Artur Olszewski Artur Olszewski Kolejna Kolejka 1.2
5 Przemysław Kuciński Przemysław Kuciński La Furia Roja 1

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Marek Skowroński Marek Skowroński KS Gałęziste 40
2 Artur Olszewski Artur Olszewski Kolejna Kolejka 37
3 Michał Brzoska Michał Brzoska Vetrex 33
4 Patryk Czerwiński Patryk Czerwiński F.C. 3City 32
- Damian Kur Damian Kur Kolejna Kolejka 32

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Marek Skowroński Marek Skowroński KS Gałęziste 3.6
2 Mateusz Pawlak Mateusz Pawlak ROL.KO 2.9
3 Artur Olszewski Artur Olszewski Kolejna Kolejka 2.8
4 Michał Brzoska Michał Brzoska Vetrex 2.5
5 Damian Kur Damian Kur Kolejna Kolejka 2.5

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Paweł Harhaj Paweł Harhaj F.C. 3City 3
2 Bartosz Szymański Bartosz Szymański SII Gdańsk 2
- Maciej Karbowski Maciej Karbowski Aplitt 2
- Mariusz Panowicz Mariusz Panowicz F.C. 3City 2
- Damian Dampc Damian Dampc Kolejna Kolejka 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Paweł Harhaj Paweł Harhaj F.C. 3City 0.2
2 Mariusz Panowicz Mariusz Panowicz F.C. 3City 0.2
- Maciej Karbowski Maciej Karbowski Aplitt 0.2
- Artur Frankowski Artur Frankowski Jurkom Chwaszczyno 0.2
- Damian Dampc Damian Dampc Kolejna Kolejka 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Dawid Kleinschmidt Dawid Kleinschmidt Poraszka 1997 Gdańsk 1
- Wojciech Szerechan Wojciech Szerechan F.C. 3City 1
- Michał Bojanowski Michał Bojanowski KS Gałęziste 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Dawid Kleinschmidt Dawid Kleinschmidt Poraszka 1997 Gdańsk 0.1
2 Michał Bojanowski Michał Bojanowski KS Gałęziste 0.1
3 Wojciech Szerechan Wojciech Szerechan F.C. 3City 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies