III LIGA GRUPA "B" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Łukasz Czarnowski Łukasz Czarnowski Baukrane Gdańsk 47
2 Mateusz Miłoszewski Mateusz Miłoszewski ELFEKO Gdynia 35
3 Adrian Roslawski Adrian Roslawski MyArena.pl 26
4 Paweł Cimochowski Paweł Cimochowski Szopa600 25
5 Adrian Kocuń Adrian Kocuń Orły WSB Gdańsk 24

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Łukasz Czarnowski Łukasz Czarnowski Baukrane Gdańsk 3.9
2 Filip Sosnowski Filip Sosnowski Simpro 2.8
3 Mateusz Miłoszewski Mateusz Miłoszewski ELFEKO Gdynia 2.7
4 Jarosław Ciarczyński Jarosław Ciarczyński Alpro Gdańsk 2.3
5 Adrian Roslawski Adrian Roslawski MyArena.pl 2

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Kacper Bobiński Kacper Bobiński Orły WSB Gdańsk 28
2 Arkadiusz  Zachajczuk Arkadiusz Zachajczuk Baukrane Gdańsk 22
3 Przemysław  Konieczny Przemysław Konieczny Saymon System 18
4 Mateusz Miłoszewski Mateusz Miłoszewski ELFEKO Gdynia 16
- Tomasz Zgliński Tomasz Zgliński FC RedTube 16

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Arkadiusz  Zachajczuk Arkadiusz Zachajczuk Baukrane Gdańsk 2.4
2 Kacper Bobiński Kacper Bobiński Orły WSB Gdańsk 2.2
3 Jarosław Ciarczyński Jarosław Ciarczyński Alpro Gdańsk 1.5
4 Przemysław  Konieczny Przemysław Konieczny Saymon System 1.4
5 Mateusz Miłoszewski Mateusz Miłoszewski ELFEKO Gdynia 1.2

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Łukasz Czarnowski Łukasz Czarnowski Baukrane Gdańsk 58
2 Mateusz Miłoszewski Mateusz Miłoszewski ELFEKO Gdynia 51
3 Tomasz Zgliński Tomasz Zgliński FC RedTube 39
- Kacper Bobiński Kacper Bobiński Orły WSB Gdańsk 39
5 Adrian Roslawski Adrian Roslawski MyArena.pl 37

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Łukasz Czarnowski Łukasz Czarnowski Baukrane Gdańsk 4.8
2 Mateusz Miłoszewski Mateusz Miłoszewski ELFEKO Gdynia 3.9
3 Jarosław Ciarczyński Jarosław Ciarczyński Alpro Gdańsk 3.8
4 Arkadiusz  Zachajczuk Arkadiusz Zachajczuk Baukrane Gdańsk 3.7
5 Filip Sosnowski Filip Sosnowski Simpro 3.5

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Łukasz Pajor Łukasz Pajor Wyspani 2
- Paweł Jóźko Paweł Jóźko Simpro 2
- Marcin Górski Marcin Górski Baukrane Gdańsk 2
4 Michał Burny Michał Burny Szopa600 1
- Krzysztof Tołoczko Krzysztof Tołoczko Saymon System 1

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Łukasz Bujalski Łukasz Bujalski ELFEKO Gdynia 0.2
2 Paweł Jóźko Paweł Jóźko Simpro 0.2
3 Marcin Górski Marcin Górski Baukrane Gdańsk 0.2
- Filip Sosnowski Filip Sosnowski Simpro 0.2
5 Łukasz Pajor Łukasz Pajor Wyspani 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Maciej Szpila Maciej Szpila Orły WSB Gdańsk 1
- Oskar Wójcik Oskar Wójcik ProAmatorzy 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Oskar Wójcik Oskar Wójcik ProAmatorzy 0.1
2 Maciej Szpila Maciej Szpila Orły WSB Gdańsk 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies