III LIGA GRUPA "A" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Damian Lenkiewicz Damian Lenkiewicz AST Wrzeszcz 51
2 Aleksander Litwin Aleksander Litwin AST Wrzeszcz 32
3 Łukasz Lewandowski Łukasz Lewandowski Mapa S.C. 30
4 Krzysztof Michalak Krzysztof Michalak Scantek 29
5 Jewgienij Adamonis Jewgienij Adamonis GCE 27

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Damian Lenkiewicz Damian Lenkiewicz AST Wrzeszcz 3.9
2 Aleksander Litwin Aleksander Litwin AST Wrzeszcz 2.5
3 Łukasz Lewandowski Łukasz Lewandowski Mapa S.C. 2.3
4 Krzysztof Michalak Krzysztof Michalak Scantek 2.2
5 Jewgienij Adamonis Jewgienij Adamonis GCE 2.1

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Michał Jędrzejewski Michał Jędrzejewski AST Wrzeszcz 25
2 Aleksander Litwin Aleksander Litwin AST Wrzeszcz 23
3 Tomasz Szymczak Tomasz Szymczak Scantek 21
4 Adam Lamczyk Adam Lamczyk Hanza Lider Gdańsk 15
5 Fabian Bownik Fabian Bownik Mapa S.C. 14

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Michał Jędrzejewski Michał Jędrzejewski AST Wrzeszcz 1.9
2 Aleksander Litwin Aleksander Litwin AST Wrzeszcz 1.8
3 Tomasz Szymczak Tomasz Szymczak Scantek 1.6
4 Karol Nadratowski Karol Nadratowski Hanza Lider Gdańsk 1.3
5 Adam Lamczyk Adam Lamczyk Hanza Lider Gdańsk 1.2

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Damian Lenkiewicz Damian Lenkiewicz AST Wrzeszcz 64
2 Aleksander Litwin Aleksander Litwin AST Wrzeszcz 55
3 Michał Jędrzejewski Michał Jędrzejewski AST Wrzeszcz 45
4 Łukasz Lewandowski Łukasz Lewandowski Mapa S.C. 41
5 Jewgienij Adamonis Jewgienij Adamonis GCE 37

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Damian Lenkiewicz Damian Lenkiewicz AST Wrzeszcz 4.9
2 Aleksander Litwin Aleksander Litwin AST Wrzeszcz 4.2
3 Michał Jędrzejewski Michał Jędrzejewski AST Wrzeszcz 3.5
4 Łukasz Lewandowski Łukasz Lewandowski Mapa S.C. 3.2
5 Jewgienij Adamonis Jewgienij Adamonis GCE 2.8

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Piotr  Grzelak Piotr Grzelak Port Lotniczy 3
- Maciej Piech Maciej Piech Aquapark Sopot 3
3 Przemysław Borejko Przemysław Borejko Dwór Oliwski 2
- Michał Ziemiański Michał Ziemiański Aquapark Sopot 2
- Sebastian Jewiarz Sebastian Jewiarz Siwy Dym 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Bartłomiej Wardak Bartłomiej Wardak Hanza Lider Gdańsk 1
2 Piotr  Grzelak Piotr Grzelak Port Lotniczy 0.3
- Sebastian Miklas Sebastian Miklas Port Lotniczy 0.3
4 Jacek Mroczkowski Jacek Mroczkowski Alternatywa ALL4SEO 0.3
5 Maciej Piech Maciej Piech Aquapark Sopot 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Sebastian Jewiarz Sebastian Jewiarz Siwy Dym 2
2 Jakub Kasprzak Jakub Kasprzak Dwór Oliwski 1
- Paweł Gajdziński Paweł Gajdziński Bokaro Gdańsk 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Sebastian Jewiarz Sebastian Jewiarz Siwy Dym 0.2
2 Paweł Gajdziński Paweł Gajdziński Bokaro Gdańsk 0.1
- Jakub Kasprzak Jakub Kasprzak Dwór Oliwski 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies