IV LIGA Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Łukasz Dziengielewicz Łukasz Dziengielewicz Pomorska S.C. 62
2 Jakub Blinkiewicz Jakub Blinkiewicz Skład Węgla i Papy 33
3 Bartosz Wasążnik Bartosz Wasążnik White 31
4 Paweł Trynka Paweł Trynka Duramex Dominatorzy 26
- Kamil Dziengielewicz Kamil Dziengielewicz Pomorska S.C. 26

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Łukasz Dziengielewicz Łukasz Dziengielewicz Pomorska S.C. 4.8
2 Michał Kowalkowski Michał Kowalkowski Duramex Dominatorzy 2.8
3 Jakub Blinkiewicz Jakub Blinkiewicz Skład Węgla i Papy 2.5
4 Bartosz Wasążnik Bartosz Wasążnik White 2.4
5 Paweł Trynka Paweł Trynka Duramex Dominatorzy 2.4

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Kamil Dziengielewicz Kamil Dziengielewicz Pomorska S.C. 32
2 Łukasz Dziengielewicz Łukasz Dziengielewicz Pomorska S.C. 25
3 Jakub Blinkiewicz Jakub Blinkiewicz Skład Węgla i Papy 18
4 Bartosz Wasążnik Bartosz Wasążnik White 15
5 Bartosz Popiołek Bartosz Popiołek Skład Węgla i Papy 14

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Kamil Dziengielewicz Kamil Dziengielewicz Pomorska S.C. 2.7
2 Łukasz Dziengielewicz Łukasz Dziengielewicz Pomorska S.C. 1.9
3 Michał Kowalkowski Michał Kowalkowski Duramex Dominatorzy 1.7
4 Dawid Warś Dawid Warś DCT Gdańsk 1.6
5 Jakub Blinkiewicz Jakub Blinkiewicz Skład Węgla i Papy 1.4

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Łukasz Dziengielewicz Łukasz Dziengielewicz Pomorska S.C. 87
2 Kamil Dziengielewicz Kamil Dziengielewicz Pomorska S.C. 58
3 Jakub Blinkiewicz Jakub Blinkiewicz Skład Węgla i Papy 51
4 Bartosz Wasążnik Bartosz Wasążnik White 46
5 Paweł Trynka Paweł Trynka Duramex Dominatorzy 37

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Łukasz Dziengielewicz Łukasz Dziengielewicz Pomorska S.C. 6.7
2 Kamil Dziengielewicz Kamil Dziengielewicz Pomorska S.C. 4.8
3 Michał Kowalkowski Michał Kowalkowski Duramex Dominatorzy 4.5
4 Jakub Blinkiewicz Jakub Blinkiewicz Skład Węgla i Papy 3.9
5 Bartosz Wasążnik Bartosz Wasążnik White 3.5

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Dawid Kłos Dawid Kłos SamSon Sopot 4
2 Damian Sroczyński Damian Sroczyński Duramex Dominatorzy 2
- Wojciech Juzwa Wojciech Juzwa AidemMedia Friends 2
- Adrian Urbański Adrian Urbański DCT Gdańsk 2
- Kamil Dziengielewicz Kamil Dziengielewicz Pomorska S.C. 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Dawid Kłos Dawid Kłos SamSon Sopot 0.3
2 Michał Szulta Michał Szulta DCT Gdańsk 0.2
- Dawid Warś Dawid Warś DCT Gdańsk 0.2
4 Adrian Urbański Adrian Urbański DCT Gdańsk 0.2
- Kamil Dziengielewicz Kamil Dziengielewicz Pomorska S.C. 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Jakub Blinkiewicz Jakub Blinkiewicz Skład Węgla i Papy 1
- Kamil Dziengielewicz Kamil Dziengielewicz Pomorska S.C. 1
- Marek Obuchowski Marek Obuchowski Hotel Orle 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Marek Obuchowski Marek Obuchowski Hotel Orle 0.1
2 Kamil Dziengielewicz Kamil Dziengielewicz Pomorska S.C. 0.1
3 Jakub Blinkiewicz Jakub Blinkiewicz Skład Węgla i Papy 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies