II LIGA Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Łukasz Powarzyński Łukasz Powarzyński TinTech 20
2 Tomasz Preizner Tomasz Preizner Ego Club Sopot 15
3 Radosław Bakulski Radosław Bakulski FC Bombardierzy 12
4 Rafał Brud Rafał Brud FC Bombardierzy 11
- Michał Skrobiński Michał Skrobiński Team Currenda 11

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Adam Lewandowski Adam Lewandowski FC Bombardierzy 3
2 Łukasz Powarzyński Łukasz Powarzyński TinTech 2.5
3 Tomasz Preizner Tomasz Preizner Ego Club Sopot 2.1
4 Michał Wachowski Michał Wachowski Maj Projekt 1.8
5 Radosław Bakulski Radosław Bakulski FC Bombardierzy 1.5

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Krzysztof Giniewicz Krzysztof Giniewicz Ego Club Sopot 12
2 Łukasz Powarzyński Łukasz Powarzyński TinTech 11
3 Radosław Bakulski Radosław Bakulski FC Bombardierzy 10
4 Mariusz Magdziarczyk Mariusz Magdziarczyk FC Bombardierzy 9
5 Przemysław Wrotny Przemysław Wrotny TinTech 8

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Adam Lewandowski Adam Lewandowski FC Bombardierzy 2
2 Krzysztof Giniewicz Krzysztof Giniewicz Ego Club Sopot 1.5
3 Łukasz Powarzyński Łukasz Powarzyński TinTech 1.4
4 Radosław Bakulski Radosław Bakulski FC Bombardierzy 1.3
5 Mariusz Magdziarczyk Mariusz Magdziarczyk FC Bombardierzy 1.1

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Łukasz Powarzyński Łukasz Powarzyński TinTech 31
2 Radosław Bakulski Radosław Bakulski FC Bombardierzy 22
3 Krzysztof Giniewicz Krzysztof Giniewicz Ego Club Sopot 21
4 Tomasz Preizner Tomasz Preizner Ego Club Sopot 18
5 Rafał Brud Rafał Brud FC Bombardierzy 17

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Adam Lewandowski Adam Lewandowski FC Bombardierzy 5
2 Łukasz Powarzyński Łukasz Powarzyński TinTech 3.9
3 Michał Wachowski Michał Wachowski Maj Projekt 2.8
4 Radosław Bakulski Radosław Bakulski FC Bombardierzy 2.8
5 Krzysztof Giniewicz Krzysztof Giniewicz Ego Club Sopot 2.6

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Jakub Malinowski Jakub Malinowski Alpro Gdańsk 1
- Michał Brzostek Michał Brzostek Team Currenda 1
- Piotr Gerlej Piotr Gerlej Team Currenda 1
- Józef Kisicki Józef Kisicki SII Gdańsk 1
- Damian Fiedorowicz Damian Fiedorowicz TinTech 1

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Dawid Łastówka Dawid Łastówka Szopa600 0.2
- Paweł Spryngacz Paweł Spryngacz Szopa600 0.2
3 Tomasz Mościbrocki Tomasz Mościbrocki FC Bombardierzy 0.2
- Jakub Malinowski Jakub Malinowski Alpro Gdańsk 0.2
- Wojciech Chmielewski Wojciech Chmielewski Maj Projekt 0.2

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies