GRUPA B - Terminarz

calendar
-
calendar

105 Meczów

Poniedziałek, 12.03.2012
20:00 ESP - 3D PLAN AWFiS 3
21:00 Adamus Gdańsk - SpeedMaster AWFiS 1
21:00 Radio Gdańsk - RKS CHUWDU AWFiS 2
Wtorek, 13.03.2012
20:00 AB Flora - SII Gdańsk II AWFiS 2
20:00 Filtry Liqui Moly Gdańsk - ROL.KO AWFiS 1
20:00 Getafe - Lighthouse Solutions AWFiS 3
Czwartek, 15.03.2012
19:00 Lufthansa Systems Poland - SpeedMaster AWFiS 1
19:00 SamSon Sopot - 3D PLAN AWFiS 2
Poniedziałek, 19.03.2012
19:00 SpeedMaster - ESP AWFiS 3
19:00 SamSon Sopot - Lighthouse Solutions AWFiS 1
20:00 Lufthansa Systems Poland - 3D PLAN AWFiS 1
20:00 ROL.KO - Adamus Gdańsk AWFiS 2
20:00 SII Gdańsk II - Filtry Liqui Moly Gdańsk AWFiS 3
Wtorek, 20.03.2012
19:00 Getafe - Radio Gdańsk AWFiS 1
21:00 RKS CHUWDU - AB Flora AWFiS 3
Czwartek, 22.03.2012
18:00 Filtry Liqui Moly Gdańsk - Lighthouse Solutions AWFiS 3
19:00 ESP - RKS CHUWDU AWFiS 2
19:00 ROL.KO - Lufthansa Systems Poland AWFiS 1
19:00 Adamus Gdańsk - AB Flora AWFiS 3
Piątek, 23.03.2012
18:00 SamSon Sopot - SpeedMaster AWFiS 1
18:00 SII Gdańsk II - Radio Gdańsk AWFiS 3
Poniedziałek, 26.03.2012
20:00 3D PLAN - SpeedMaster AWFiS 2
20:00 Lighthouse Solutions - Lufthansa Systems Poland AWFiS 3
Wtorek, 27.03.2012
19:00 AB Flora - Radio Gdańsk AWFiS 2
19:00 ESP - Adamus Gdańsk AWFiS 3
19:00 SII Gdańsk II - RKS CHUWDU AWFiS 1
20:00 Filtry Liqui Moly Gdańsk - GCE AWFiS 2
Czwartek, 29.03.2012
18:00 Lighthouse Solutions - ROL.KO AWFiS 2
18:00 Getafe - SamSon Sopot AWFiS 1
19:00 Lufthansa Systems Poland - Radio Gdańsk AWFiS 1
19:00 Filtry Liqui Moly Gdańsk - 3D PLAN AWFiS 2
Poniedziałek, 02.04.2012
19:00 Lighthouse Solutions - 3D PLAN AWFiS 2
20:00 Lufthansa Systems Poland - SII Gdańsk II AWFiS 3
20:00 Radio Gdańsk - Adamus Gdańsk AWFiS 1
20:00 GCE - ROL.KO AWFiS 2
Wtorek, 03.04.2012
19:00 SamSon Sopot - ESP AWFiS 1
20:00 SpeedMaster - AB Flora AWFiS 1
20:00 Filtry Liqui Moly Gdańsk - RKS CHUWDU AWFiS 3
Czwartek, 05.04.2012
18:00 RKS CHUWDU - SamSon Sopot AWFiS 2
19:00 ESP - AB Flora AWFiS 1
19:00 ROL.KO - Radio Gdańsk AWFiS 2
Wtorek, 10.04.2012
19:00 SpeedMaster - RKS CHUWDU AWFiS 1
19:00 Filtry Liqui Moly Gdańsk - ESP AWFiS 3
20:00 Radio Gdańsk - GCE AWFiS 3
Czwartek, 12.04.2012
18:00 3D PLAN - Getafe AWFiS 3
19:00 Lufthansa Systems Poland - GCE AWFiS 1
Piątek, 13.04.2012
19:00 SamSon Sopot - AB Flora AWFiS 3
19:00 SII Gdańsk II - Adamus Gdańsk AWFiS 2
Poniedziałek, 16.04.2012
19:00 ESP - Lufthansa Systems Poland AWFiS 2
19:00 ROL.KO - 3D PLAN AWFiS 3
19:00 Filtry Liqui Moly Gdańsk - Radio Gdańsk AWFiS 1
Wtorek, 17.04.2012
19:00 RKS CHUWDU - Adamus Gdańsk AWFiS 2
19:00 Getafe - AB Flora AWFiS 3
20:00 SpeedMaster - SII Gdańsk II AWFiS 1
20:00 GCE - Lighthouse Solutions AWFiS 2
Czwartek, 19.04.2012
18:00 RKS CHUWDU - Lighthouse Solutions AWFiS 1
18:00 SII Gdańsk II - SamSon Sopot AWFiS 3
19:00 Getafe - GCE AWFiS 2
Poniedziałek, 23.04.2012
19:00 Adamus Gdańsk - Lufthansa Systems Poland AWFiS 1
19:00 SII Gdańsk II - ROL.KO AWFiS 3
20:00 GCE - ESP AWFiS 3
Wtorek, 24.04.2012
19:00 AB Flora - 3D PLAN AWFiS 1
19:00 SamSon Sopot - Radio Gdańsk AWFiS 3
20:00 SpeedMaster - Lighthouse Solutions AWFiS 3
20:00 Getafe - Filtry Liqui Moly Gdańsk AWFiS 1
Czwartek, 26.04.2012
18:00 SamSon Sopot - ROL.KO AWFiS 1
Poniedziałek, 07.05.2012
20:00 Lufthansa Systems Poland - Getafe AWFiS 1
21:00 ROL.KO - RKS CHUWDU AWFiS 1
Wtorek, 08.05.2012
19:00 Adamus Gdańsk - Lighthouse Solutions AWFiS 2
19:00 Radio Gdańsk - 3D PLAN AWFiS 1
20:00 ESP - SII Gdańsk II AWFiS 3
20:00 GCE - AB Flora AWFiS 1
Czwartek, 10.05.2012
19:00 Getafe - Adamus Gdańsk AWFiS 1
Piątek, 11.05.2012
18:00 RKS CHUWDU - GCE AWFiS 3
Poniedziałek, 14.05.2012
19:00 3D PLAN - SII Gdańsk II AWFiS 1
19:00 ESP - Radio Gdańsk AWFiS 3
20:00 Filtry Liqui Moly Gdańsk - Adamus Gdańsk AWFiS 1
20:00 GCE - SpeedMaster AWFiS 2
Wtorek, 15.05.2012
19:00 AB Flora - Lighthouse Solutions AWFiS 3
20:00 ROL.KO - Getafe AWFiS 3
Czwartek, 17.05.2012
18:00 Getafe - SpeedMaster AWFiS 3
19:00 Lufthansa Systems Poland - AB Flora AWFiS 2
Piątek, 18.05.2012
18:00 Lighthouse Solutions - SII Gdańsk II AWFiS 1
19:00 Filtry Liqui Moly Gdańsk - SamSon Sopot AWFiS 3
Poniedziałek, 21.05.2012
20:00 Radio Gdańsk - SpeedMaster AWFiS 2
21:00 Filtry Liqui Moly Gdańsk - Lufthansa Systems Poland AWFiS 2
Wtorek, 22.05.2012
19:00 ESP - Lighthouse Solutions AWFiS 1
19:00 ROL.KO - AB Flora AWFiS 3
19:00 Getafe - RKS CHUWDU AWFiS 2
20:00 SamSon Sopot - Adamus Gdańsk AWFiS 1
20:00 GCE - 3D PLAN AWFiS 2
Czwartek, 24.05.2012
18:00 ESP - ROL.KO AWFiS 1
18:00 RKS CHUWDU - 3D PLAN AWFiS 3
Piątek, 25.05.2012
18:00 Getafe - SII Gdańsk II AWFiS 3
Poniedziałek, 28.05.2012
19:00 Adamus Gdańsk - 3D PLAN AWFiS 2
20:00 SamSon Sopot - Lufthansa Systems Poland AWFiS 2
20:00 GCE - SII Gdańsk II AWFiS 3
Wtorek, 29.05.2012
18:00 GCE - SamSon Sopot AWFiS 2
18:15 Radio Gdańsk - Lighthouse Solutions AWFiS 1
20:00 AB Flora - Filtry Liqui Moly Gdańsk AWFiS 1
20:00 ROL.KO - SpeedMaster AWFiS 3
21:00 Getafe - ESP AWFiS 1
Poniedziałek, 04.06.2012
19:00 GCE - Adamus Gdańsk AWFiS 1
20:00 Lufthansa Systems Poland - RKS CHUWDU AWFiS 2
Wtorek, 05.06.2012
20:00 SpeedMaster - Filtry Liqui Moly Gdańsk AWFiS 2


Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies